Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pohybove problemy

Príspevok v téme: pohybove problemy
zemiak

Mam 17 rokov, aktivne sportujem a beham, ale zvazujem obmedzenie, kvoli mojim problemom s klbami. najskor islo len o bedrovy klb s bolestami pri istych polohach, no to sa este dalo vydrzat, ale teraz zacinam pocitovat aj problemy pri chodeni, najma v clenkoch. Neviem ako to opisat, ale tazko sa mi chodi, mam pocit ako keby som krival, tahal no hu za sebou alebo ako keby mi jedna noha ubiehala a neviem cim to moze byt- ci zla obuv, alebo jednoducho nejaky blok a zlizvyk vdaka comu mam tento pocit alebo klbove problemy....

[zruseny12]

myslim,ze s tym by Ti mohol pomoct neurolog.On ti pri vysetreni skontroluje motoriku atd.nebudem to rozpisovat,lebo presne pomenovanie neviem...ale ja ked som bola u neurologa tak take vseliake veci skusal so mnou,ci mozem stat na jednej nohe na druhej ,chodzu aku mam atd.a on potom podla potreby ta posle dalej...alebo urci,co ti je.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.