Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo je so mnou

Príspevok v téme: čo je so mnou
nadovka

Mám problém. Už viac ako mesiac sa cítim unavená, často mám pálenie záhy, bolia ma prsníky. Tehotná však asi nie som, lebo beriem HAK. A robila som si aj testy a neverím, že by mi ani jeden z ôsmich neukázal pozitívny výsledok, keby som bola tehotná. Čo mi teda môže byť, nemá niekto podobné skúsenosti?

mira

Všetci, ktorí upozorňujú na HAK majú pravdu. K tomu ale sa pripočítavajú vplyvy konzumácie sladkostí a ovocia. Tie spôsobujú prekyselenie žalúdka, krvi acelého organizmu a bolesť pŕs. Možno ješ aj jogurty alebo zákusky.
Zelenina napraví pH krvi, systém si naštuduj.

wowo

urcite nepojde o mimomaternicove tehotenstov ked beries anitk.Skus obvdneho krv,ci tam nie je zapal ,fokus niekde.Prsniky bolia z nevyvazenosti hormonov vysoky PROGESTERON. nasledok anitkoncepcie,jeden z prvych.Zmena anitk, mozno pomoze.Ale aspon vidis na prsiach co to robi..da sa toho tazko zbavit .Kup si Mastodynol niekomu to vraj pomaha,200Sk v lekarni, bolia menej ak to beries 4 mes. Toho tehotnestva sa neboj.Mlieko sa robi upone v inom stadiu,,,atd..na to ani nemysli ze tehotnestvo,

nadovka

Robila som si ďalšie testy, zasa negatívne, ale príznaky stále. Vraj to môže byť mimomaternicové tehotenstvo.Máte ten istý názor?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo je so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk