Erekcia

Príspevok v téme: Erekcia
154569489449

caves, mam 17 a uz nejake 2roky ma trapi ze nedokazem dosiahnut uplnu erekciu, vlastne dokazem ale len vtedy ked si ho drazdim a ked prestanem tak to pomaly zacne opadat..uz mi to lezie na nervy a ked napisem do poradne tak kazdy mi len hovori ze to je psychikou a ze som velmi maldy na to aby som mal problemy s erekciou...psychikou to urcite nie je....nechapem nikto v mojom veku s tym nema problemy a ja mam a naozaj nwm co ot sposobuje...aj kktiny vymyslaju ze k urologovi mozem ist iba ak ma tam posle obvodny lekar...nech sa poj*bu b*zeranti sk*rveny, ja mam taku lekarku ze keby jej to poviem tak tam zacne hulakat a uplne by sa spravala ako p*ca... totalne mam z nej nervy ked tam idem,normalne sa tam bojim ist..... poradte mi nieco pls, lebo ja uz nwm co mam robit

zuzana175

1545664564564- takze takto: tie kocky odkopavat nemusis.ved hned sa nemusi ist do postele.co keby ste zacali prechadzkou,prvou pusou...a ostane ti cas potom aj na to ostatne.a ak ta bude naozaj lubit,tak to bude respektovat..ja mam chalana,co mal s tym rok problemy.a tiez to bolo od zaciatku,takze nestracaj hlavu.ked budes mysliet pesimisticky,tak tomu nepomozes.aj ja som pisala do vselijakych poradni,a tiez ze je to len psychika..no su to hovadiny,to ti uznam.ale neviem,z coho to bolo.ale uz som citala aj take pripady,ze muz isiel k sexuologovi,ani mu nerobil prehliadku,len sa porozpravali,o co ide,predpisal mu viagru a uz po prvej tabletke sa vsetko zmenilo.tie ostatne ani nemal.neboj sa ist k tomu lekarovi.

154569489449

a to naozaj najviac milujem, ked nejaka holka so mnou flirtuje a aj sa mi paci vsetko, len jednoducho jej musim dat najavo svoj nezaujem lebo viem keby ideme do postele tak jednoducho zhorim... aj minule som mohol mat jednu nadhernuu holcicku a surovo som ju odvrhol... potom aj plakala strasne mi ju bolo luto ale jednoducho nemozem sa dat s niekym takto dokopy, je to naozaj hrozne takto

154569489449

nwm ci vam toto pomoze, ale v 7.rocniku som mal asi nelieceny zapal mocovych ciest a odvtedy sa mi to zacalo j*bat... aj teraz ked si nechtom tak pichnem z boku do vtaka tak ma to tam strasne picha.....