Krvacanie pri prstovani....pomozte

Príspevok v téme: Krvacanie pri prstovani....pomozte
adela:-)

nedavno sa mi stalo, ze ma jednem chalan prstoval a dopadlo to tak, ze som krvaca...este predtym sa mi to nestalo.Hoci predtym ma uz asi 2 krat prstoval a nekrvacala som...mam taku otazocku, ze ci mi nahodou neroztrhol blanu, hoci on povedal, ze som o panenstvo nemohla prist...ale ked mi ju roztrhol??dakujem..

micaaa

Bola som s tym krvacanim u gyn. ta ma prehliadla a skonstatovala, ze som v poriatku. Ale ze si mame davat pozor a nerobit nejake extremne polohy aby nedoslo k nejakemu zraneniu, lebo by to mohlo mat nejake dôsledky. Takže holky a chalani...s citom :)

micaaa

to neviem ci budes krvacat pri kazdom prstovani ale asi nie, mne sa to stalo len 2x a uzivame si takto casto :)) preto pre istotu ta gyn.mohlo ist o nejaku malu ranku alebo prsknutu cievku.

adela:-)

Mno a to po kazdom prstovani mozem zas krvacat??ale ked on nechty dlhe ani nemal...a ani ma to nejako nebolelo..az ked som isla na wc..tak take stipanie som ucitila ale to zachvilku preslo..este nejake rady a dakujem..

micaaa

adi,aj mne sa to stalo taktiez pri prstovani a tod.nie som panna a priatel ma neprstoval prvy krat...doteraz nic az raz som trosku krvacala, no po nejakej dobe zas. neviem ci to bolo nechtami (pochybujem ma ich kratke. v jednej gyn. poradni mi gyn.odporucila ist pre istou na vysetrenie, nemusi to byt nic vazene ale ze treba overit zdravie krcka...tak sa tam chystam...a az by ti roztrhol blanu...tak hlavu hore prezijes aj bez nej... :))

janulkaaaaa

mna raz priatel tak doskriabal ze to bola hotova zabijacka, krv vsade:)a pritom som bolest ziadnu necitila...