Ako si omotat chlapa okolo prsta?

kiliada

precitala som si vsetky recepty a na kazdy by som povedala ALE. Vsetko plati, pokial narazite na chlapa, ktory presne toto caka. A ako viete, ktory z tychto receptov je usity prave na toho vasho ?
A potom, vzdy sa moze najst vzdy dalsia, ktora ten vas recept este viac zdokonali a ten vas sa stane ako jedlo, co jete 7 dni v tyzdni.
To bola obycajna uvaha, ziadna kritika, piste dalej

sedmikraska012

no to musis byt krasna inteligentna mila skromna prirodzena vtipna sarmantna vzdelana.....alebo staci zamrkat ocami a zavrtiet zadkom

tak

Chlapa si omotas nasledovne:
Chytis chlapa a pomaly ho motas motas a motas okolo prsta az je taky omotany ,ze ani nevie ci je....a to je niekedy na skodu hlavne ked ma priatelku.Tak radsej nic nemotaj len cakaj na princa na bielom koni:)

andrejkaaa

Ver tak vieme, ale predsa len neuskodi ak sa dozvieme nieco nove predsa len nikto nevie vsetko... Mozno su este nejake tie vecicky ktore chlapov dostanu a tie by som sa rada dozvedela.

zds

ano, je to aj o dobijani - "bateriek" :)
ak muz pociti pri zene energiu,silu, tak to je super pre obe strany.
romantika-tika aj vdaka sexapelu, ale to by malo byt na oboch stranach, vratane takych betarstiev ako je kozmetika, "spodna" ale ja vrchna moda, prostredie atd...
ale vy to viete, vsak?

andrejkaaa

Aj ja myslim, treba byt sama sebou, ale predsa len tam treba trochu zenskej hravosti a hned mu neskakat ako piska lebo ho to moze velmi lahko omrziet, ked bude mat pocit aj po dlhom case ze stale zenu dobija vtedy sa bude pri nej citit dobre no nie?