PORADME MI

Príspevok v téme: PORADME MI
petkaaa

PROSIM O RADU..MAM 21 ROKOV MOJ PRIATEL MA 33 S KTORYM MAM 2ROCNE DIETA ZIJEME SPOLU UZ 3 ROKY..A PRED 9 MESIACMI SOM SPOZNALA JEDNEHO CHALANA O 2ROKY MLADSIEHO..PODVADZAM MOJHO PRIATELA S NIM.JE MI S NIM FAJN A O SEXE ANI NEHOVORIM..S TYM MOJIM PRIATELOM JE TO ONICOM ON PRACUJE V TALIANSKU TAKZE SME SPOLU LEN 4DNI ZA 6TYZDNOV AJ TO SA HADAME..PRED TYZDNOM SOM SA SNIM ROZISLA ALE ESTE BYVAM V JEHO BUTE A NEVIEM SA ROZHODNUT CI AMM ODIST BYVAT S TYM MLADYM PRETOZE NIECO ESTE CITIM K TOMU MOJMU PRIATELOVI A NEVIEM CO TO JE..NA JEDNEJ STRANE BY SOM CHCELA ZIT S TYM MLADYM A NA DRUHEJ NIE..PROSIM PORADTE ALEBO POVEDZTE SVOJ NAZOR NATO

anonym1

no to je tazka otazka vies co si myslim?ze si zacala prilis skoro a teraz mas chut uzivat si viem o com hovorim priatela nemas doma stale ten stereotyp jednoducho si len podlahla caru mladsieho chlapca ktory ti dal to o co si prisla kvoli praci tvojho priatela ak ti mam poradit v ziadnom pripade sa nerozchadzj s otcom tvojho dietata ale v prvom rade sa snaz za ten kratky cas co ste spolu vyuzit kazdu chvilku nato aby ste sa zblizili aspon sa o to pokus mozno ste sa dostali len do stereotypu ak s ato nepodari potom to ries ale urciote nie preto aby si mohla zit s tym mladym chlapcom myslim ze na take daco je primlady

vierka

No ,moja,ja si myslím,že by si mala ostať s tým pôvodným priateľom,otcom tvojho dieťaťa.Určite má viac rozumu ako ten "mladý".Len aby ťa nevyužil a neodkopol.Tot môj názor.