Vichy Dermablend normablend

AJJJJKA

a ten NORMATEINT kryje dobre? chcela by som vyskúšať Dermablend,ale ja mám mastnú pleť a neviem, ktorý by bol lepší...a aj dobre kryl...

brunetkaS

Absolútne najlepší make up aký som doteraz vyskúšala, tak ako píšete aj ja si pod dávam krémik ľahučký a na to make up ten si nedávam na celú tvár kedže závažné problémy s pleťou nemám ale len tak do stratena a pleť vyzerá dokonalo, odporúčam:))

lunajezabel

podla mna najlepsi make up , je velmi silne kryci ja som s nim dokazala zakryt modrinu , ale suhlasim ze som sa od neho dost leskla

Konstantus

Aj muži (chcem tým povedať - heterosexuály) s vkľudom používame Dermablend na prirodzené zakrytie kruhov pod očami, pigmentových škvŕn alebo akné. Super kryje, vyzerá prirodzene a už dlhodobo nemôže chýbať u mňa v brašni spolu s holiacim strojčekom a kozmetikou po holení. Hlavne na cestách ma udržuje stále s kultivovaným zovňajškom.

mims

Vichy Dermablend je pre môj problematický typ pleti najlepší make-up aký som mala. Odporúčam v prípade, že máte vyrážky, začervenania, pig.škvrny príp. jazvičky. Na to je určený. Kto nemá problémy s pleťou, tomu takýto hustý make-up netreba. Mala som aj Vichy Normateint. Bol tiež výborný, ale dosť riedky. Tiež je určený na problematickú pleť s leskom, ale nemá až takú kryciu schopnosť ako Dermablend. Podľa mňa je skôr pre "ľahké" akné.

beauty

Recenzie na makeupy--- www.beautytest.sk

Zaregistruj sa, napíš svoju recenziu na kozmetický výrobok, s ktorým máš skúsenosti a vyhraj balíček dekoratívnej kozmetiky.

katarina.ka

ja mam dermablend otien 15 je troska svetly ale mam tmavsi puder tak potom je to v poho .... a ten dermablend je husty prekryje vsetko, ale ked som ho kupovala mi vraveli ze pod make up treba este aj hydratacny krem ... lebo potom vyzera plet vysusena ... a je to pravda ... trz uz davam pod neho krem a je to super