Prehnala som to?

Príspevok v téme: Prehnala som to?
precoja

Mam 24, manzel 35. Ako sa na mladu babu patri, sex. apetit mi nechyba. Manzel je zase taky, ze on potrebuje na radovanky psychicku a fyzicku pohodicku. Obaja sme boli chori, ale vcera sme sa uz citili lepsie a jasne, ze moje libido sa hned zobudilo. Manzel ma odmietol, ze az ked budeme zdravi...Tak som sla spat nadrzana a napaprcena. Bola moja reakcia prehnana? Ako rada by som patrila medzi zeny, ktorymi nic nehnem, kluckuju pred chlapom a narabaju nim sexom. Bohuzial. Ja som ta, ktora byva odmietana. Je to take trapne. V zivote som ho ja neodmietla:(

anjelik

Ja ked som brala HAK, tiez som ho odmietala, lebo mi znizovala uplne chut na sex, ale ked som vysadila, tak som bola ako vymenena a on ma tiez odmietal a ked som neskocila ja na neho, tak by k sexu asi ani nedoslo. A to som mala tiez len 20, takze neviem, akoby to bolo o 20 rokov....to je dobra otazka. Ale my uz nie sme spolu.

a predsa

ja by som takého chlapa brala, mne sa tiež nikdy nechce. mne stačia pusinky a objatia, nemusím stále šukať ...

ew

ahojte...no aj ja mam niekedy takyto problem a to som este dost mladucka a co sa tyka sexu tak este max neskusena a sme sa dohodli s priatelom ze budeme castejsie trenovat lebo su tam iste problemy ale proste ja zazivam odmietnutie castejsie nez prijatie a este aj vtedy ked to uz robime tak ja z toho nic nemam :(

mademoiselle

Ahoj, no my s priatelom este nie sme zobrati, ale stava sa toto iste. JA som ho nikdy neodmietla a on, no stane sa. A stve ma, ze ked chce on, tak mne aj ked sa nechce a nemam chut, tak idem do toho a po prvych dotykoch ani neviem, ze sa mi nechcelo, ale on je taky, ze ked spolu lezime na posteli a ja mam chut a zacnem ho chytat na jeho muznosti, normlane mi da ruku prec, ze aby som prestala. Je to ponizujuce. TAkze poznam to. Obaja mame 22? takze neviem co bude, ked budeme 20 rokov spolu. Asi budem mat v istej casti tela pavuciny. A dalsia vec, mam vibrator, ale ked som nadrzana, tak nechcem vibrator,ale jeho. no rada ako toto vyriesit by sa sikla:-)

barbar23

kup si vibrator, nenahradi to dotyky, ale mozno ta hra tvojho muza vzrusi a rozhodne sa nahradit vibrator aspon raz za cas

suzis

..presne tento problem som mala ja s manzelom...prvy rok nemal chybu..ale po roku manzelstva bol sex u nas velmi zriedkavy...niekedy iba raz za mesiac...a vlastne vzdy odmietal on..vyhovaral sa na navu..na vela roboty, na psychicke vycerpanie, potom zase ze ma nejaky problem a nevie sa uvolnit..a stale bla bla dokola...som sa mu doslova musela nukat a castokrat som si pripadala strasne uboho a "lacno"...dokonca nanho nezaberalo ani erot.oblecenie, alebo striptiz...vecera so svieckami..nic...ale su muzi, ktori jednoducho maju taketo libido...a presne viem ako sa citis...su to vlastne muzi, ktorym vyhovuje tzv.sestersko-bratsky..surodenecky vztah..