POZIADAVKA

Príspevok v téme: POZIADAVKA
aneta_s

Mam priatela cca mesiac a spali sme spolu dvakrat. Vcera ma poziadal, ci by sme neprijali jeho kamarata do *trojky*. Kamarat ma pritahuje, povodne som sla po nom, ale nejak som sa dala dokopy s tymto - nehaluzim, som spokojna s tym, co mam , len mi pripada zvlastne po tak kratkom case prizvat dalsieho clena. Mam 24, v trojke som este nikdy nebola a na anal nemam chut. Tak som uz aj uvazovala, ze teda asi jeden klasika, s druhym oral... ci ani neviem ako. A ani neviem, ci to mam spravit, hoci chut mam, len sa citim neskusena a nepoznam poriadne ani priatelove tuzby, nie este tuzby cudzieho chalana... Aky mate na to nazor? Skusili ste? Pacilo sa? Zazil niekto aj nejaky trapas zo strany holky? Coho sa mam vyvarovat?

jaja

presvedčila ma veta- nepoznam poriadne ani priatelove tuzby, nie este tuzby , že by to nebolo pre váš vzťah ok, prečo neexperimentujete vo 2-jici, ja to za pozitívum pre vzťah nepovažujem, možno v niekolkoročnom manželstve - ale aj tak by som žiarlila a priateľ tak isto!

inuška 31

Nechaj si to prejsť hlavou, ale ja by som do toho nešla. Neviem, ak je to len o príležitostnom sexe, skús možno sa ti to zapáči

kati ka2

ked tam nejde o lasku, tak by som do toho isla, a kedže v tvojom prípade ako tak citam tam nie je laska, tak chod do toho, ja by som to chcela strasne skusit, ale 2 holky a moj chalan, no on nechce...:(

D_nika

aneta, ja mam o 4 roky menej ako ty, ale skusila by som to - ak by som od vztahu necakala dozivotne trvanie... aby sa nestalo, ze by si partner myslel, ze tomu druhemu som sa chcela venovat viac ako jemu.. alebo tak.. proste aj ked to bol jeho napad, bala by som sa pripadnych blbych reakcii a tak podbne. ale ak ho beries ako "niekoho, s kym travis cas a obcas spis", tak v pohode do toho :))

aneta_s

Halooo, nemam 15, nehrame sa na lasku az za hrob. Asi som za zle vyjadrila - neni to moj najmilovanejsi frajer, je to proste typek , s ktorym travim cas, bozkavame sa a sulozime.

stanley

presne tak .. ten chalan ta bud nelubi alebo je to debil. tak ked nekoho lubim tak asi nenecham aby mi ju jebal volaky kamos ...