Dlžka penisu

Tinuš

Môj priateľ má 22 a na hrubku nejakých 6 ... celkom mi to vyhovuje aj keď síce je to aj môj prvý sexuálny partner a pri prvom styku to neskutočne bolelo tak si viem predstaviť že by to bolo aj príjemnejšie s menším prvý krát. Teraz sa nesťažujem ale nemám s čím porovnávať tak neviem či by mi aj menší vyhovoval.

lol22_70

no ja mam 14 cm a hrubku asi tak 4 centaki...a nedavno som nasiel na nete niake cvicenia na dlzku a hrubu..tak pomaly cvivim uz dva tyzdne a budem widet ale zda s ami ze su pokroky..:)

miláčik

Je to zbytočné sa trápiť kôli veľkosti. Záleží skutočne na tom, či je tu aj láska, chuť pre druhého žiť, druhému sa oddať. Priznám sa , ja mám dvanásť cm dlžky a manželka nikdy sa nesťažovala. Dokonca priateľka prišla za mnou z BĽR a bola šťastná, keď bola so mnou. Je to vec psychiky, techniky a chuti sa jeden druhému úplne oddať. Je nutné sa pritom doslova hrať s erotogennými zónami a fyzické splynutie je iba vrchol.

plagat01

viete co , ja mam 24cm a neni to ziadna vyhra , zle sa stym suka , som pomaly , slabo obratny , pomalicky zasuvam , nemozem na doraz , nemozem robit vela poloh , kazda stale pisti ze au au
kto neveri , piste na skeptik03@azet.sk

deszka

Niektory tu pisete aky ma vas chalan dlhy....Vy im meriate dlzky ich penisov alebo co.Pod sem milacik odmeriam aky mas dlhy.

kokorunica

ja si myslim ze na dlzke zalezi... mne by 15 cm nestcilo... ale nic proti 15 cm nemam... ked je tm laska, dlzka nehra rolu, ak tam laska nie je.. dlzka je pre mna vlemi dolezia.. ale toho bez lasky vela nebolo. takze NO STRESS BOYS :))

jeremiash

mam 16 a mam 18,5cm... a lol22 netrap sa to je fakt malickost heh niekedy ani mne nevylezie sam bud rad ze ti vobec vylezie... vacsi problem by bol keby ti nevyliezal vobec. takze sa nic nedeje je to normalne