Dlžka penisu

danooo

chlapi poradte... ked si stahuje prekozku tak pokadial vam t oaz ide?? mne len za zalud dost dalej to uz boli..... ma to tak byt?

ioki

podla mna je naj ke dma chlap medzi 17-20 cm ..moj priatel ma 19-20 a aj hrubku dobru okolo 5,5-6 cm a som spokojna =)nemenila by som veru =DD

M26

presne jak pise kolegyna podomnou, nie dlzka ale sirka rozhoduje a samozrejme jak tu uz niekto pisal ,hlavne sikovnost :) Ale celkovo tieto temy su cele o hovne...

:-Pbebe

tak vam poviem z pohladu zeny... nie dlzka ale hrubka robi svoje... :-)
neviem stale tu riesite dlzky uz je tu X tem... uz len cakam kedy zeny zacnu viacej rozvadzat v CENTIMETROCH svoju susku a velkosti kosikov...ja vas nechapem...aj tak s tymto nic nedosiahnete...ale vam ide len o to aby ste videli ze je niekto od vas HORSI... ze ma niekto mensi penis ako ty... aby si sa necitil ako chudak s malim bimbasom... ale ten niekto co ma mensieho je na tom psychicky asi o nieco lepsie ...tak uz prestanete s takymito tematami su na plac uz skor...

oris

Ja na to len toľko, že som počul od starších, že nie je podstatná dĺžka, ale hrúbka. Vraj u žien sú najcitlivejšie prvé 3 centimetre vagíny. A určite by som ja nepoužival žiadne metódy na predĺženie penisu.

matron

MNO VAZENE DAMY NAJPRV SI TEN KLACEK TOHO VASHO XALANA ODMERAJTE VY SAMY A AZ TAK SA CHVALTE ZE TU MA VAS XALAN 20CM A NEVEM KOLKO BO NEKTORI SI TO IBA VYMYSLAJU A SKUTOCNOST JE INA ...HHH