CO vlastne muzi chcu????

Príspevok v téme: CO vlastne muzi chcu????
nikuska

ROK spolu fungujeme normalne a teraz,ked sme spolu zacali mat sex a on zlyhal,vysvetlil si to asi tak,ze ma asi nemiluje.Milujem ho neskutocne,ale uraza ma tym,ue som asi ja neschopna a popri tom mam skusenosti.CO vlastne TI muzi chcu?POZNAM dva druhy tohto plemena.JEDEN nadrzany a fungujete iba o sexe a druhy nadrzany chudak,pocitacovy maniak ktoremu nefunguje.DOKAZEM velmi lubit,ale neviem ako.TAKETO ponizenie.....MAM zobrat o lasku,alebo sa naucit mysliet na jeho sebectvo a kaslat ...PORADTE,prosim.

jaja

ser na neho, hláška že ťa nelúbi, svedčí o tom , že by si mala na neho kašlať, prečo je s tebou, lebo nemá byť s kým, či kam zaparkovať?! ty mu daj kopačky a povedz že ťa to s ním nebaví, ved to je rana pod pás, zvaliť vlastnú neschopnosť na teba... asi je to chudák s pošramoteným egom z vlastného zlyhania a takto si to kompenzuje. stojíš o chlapa, kt. ťa neľúbi???

jaja

ser na neho, hláška že ťa nelúbi, svedčí o tom , že by si mala na neho kašlať, prečo je s tebou, lebo nemá byť s kým, či kam zaparkovať?! ty mu daj kopačky a povedz že ťa to s ním nebaví, ved to je rana pod pás, zvaliť vlastnú neschopnosť na teba...