FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: "Vyrazka" na bradavke

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať ""Vyrazka" na bradavke" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    a_net_ka07.03.08 22:48??.??.189.113

predvcerom v sprche som si vsimla, ze na lavej bradavke, presnejsie na dvorci sa mi robi akoby vyrazka. Teda biely pupak. Neboli. Samozrejme, ze som to nevytlacala. Neviem ci ide o vyrazku alebo nieco ine. Nemeni sa to, nerastie, nezmensuje.

Neviete mi poradit? nestretli ste sa s tym?

• aligátorr26.05.11 23:02??.??.224.126

mne sa jedneho dna vyhodila na bradavke vyrazka, len co som sa toho dotkla tak z toho vytiekol hnis..teraz po tyzdni sa mi to znova vratilo, na tom istom mieste ako predtym, lenze teraz uz z toho ide krv zmiesana s hnisom :-/ vyrzka sama o sebe neboli, len na dotyk je citliva...stretli ste sa uz s niecim podobnym?

• enaq01.06.10 14:33??.??.133.98

Môže mi niekto poradiť? na prsníku mám asi 2 mm vyrážku je tam už asi mesiac.davala som si na to rôzne masticky ale stale je rovnaka.ani sa nezmenšuje ani nezväcsuje je taka hladka na povrchu.

• tinaw28.01.09 15:25??.??.10.127

MNo ja mam na dvorcoch take pupaciki niesu z chlkov ani na vytlacanie poradte pls fakt newem co to je dakujem

• kellysqa04.11.08 19:33??.??.28.145

Mne sa zase obcas na prsiach vyhadzuju akoby alergicke svrbiace vyrazky, nikde inde, len na prsiach. Po par hodinach vzdy zmiznu. Neviete, co by to mohlo sposobovat? na sone prsnikov som bola nedavno, takze "vnutri" su urcite ok. len ma zaujima pricina tych svrbiacich vyrazok.

• Lolitka04.11.08 13:59??.??.153.189

pre nataly - no neviem, ale naozaj by sa to nemalo zanedbat. co som ja citala pripad jednej zeny (asi ten isty, co citali na maily viacere), tak tiez to vyzeralo len ako male nic, bezvyznamne, aj u lekara bola, tusim aj na mam. vysetreni, nic jej nezistili... a o par mesiacov ked uz bolo zle prisli na to, ze je to rakovina - uz spominana Pagetova choroba. takze podla mna radsej prehanat a uistit sa ze naozaj o nic vazne nejde, nez si mysliet ze to prejde samo a podcenit vaznost problemu...

• poliewoocka03.11.08 22:08??.??.218.140

Aj ja som mala raz vyrazku na dvorci bradavky, nebolela, bol to len zapaleny korienok chlpka. Chlpok som vytrhla a ranku vydezinfikovala propolisovou tinkturou, natrela detskym pudrom a rano uz tam bola len chrasticka:)

• nataly03.11.08 19:24??.??.94.234

JEZIS BABY UPLNE SA SMEJEM NAD HLASKOU: SMRTELNE OCHORENIE!!! :D prosim vas nestresujte. ak su tieto vyrazky do 0,3 cm tak ide o obycajne vyrazky potnicky alebo korienky chlpkov ukryte pod dvorcami. je to uplne normalne! odporucam volnejsie podprsenky a nespat v nich v noci!!!

• mayuska13.03.08 14:56??.??.119.83

Ahojte, ono Paget´s disease breast, cize Paget. ch. prs je forma Pagetovej choroby kt. postihuje priamo prsia, ale potom je aj ina forma, kt. postihuje kosti, klby a tak podobne, ta je viac znama =( smutne je, ze nieco take vobec existuje. Vcera som trosku surfovala na nete a nasla nejake info o tom - je to vlastne forma karcinomu prsnika, maligna - zabija =(
    Dnes som bola u gynekologa, pozrel sa mi na to, aj ked sa mu moc nechcelo - neviem, mam len taky pocit, alebo by gynekologovia mali vysetrovat aj prsia??? No neviem, bol zaskoceny. Vravel, ze to nic nie je - kusok som si vydychla, ale nie moc. Objednal ma na prevent. mamologicke vysetrenie, este som nebola, takze sa celkom bojim. No baby ja neviem, podla mna by nas mali viac informovat a venovat nam viac casu, ochoty a empatie. Ved taketo veci nas mozu velmi rychlo zabit. Je to smutne.

• aduliena12.03.08 23:38??.??.167.124

Mayuska, prepáč, našla som to. Je zvláštne, že rozdielne choroby majú rovnaký názov....

www.zdravie.sk

• aduliena12.03.08 23:33??.??.167.124

Mayuska, Pagetova choroba je niečo celkom iné. Pozri si:

www.zdravie.sk

• mayuska12.03.08 23:20??.??.119.83

Ahojte baby, prave som si docitala mail o Pagetovej chorobe, nadore prsnika....panika je slabe slovo....zajtra idem ku svojmu gynekologovi a napisem vam ako som dopadla. Vyzera to presne ako ste to opisali, taky biely pupacik, ako milia - podkozny tuk. Mam to tam uz par mesiacov ale az teraz som sa toho vazne zlakla, baby nemali by sme to zanedbat!!! Urcite sem napisem ked zistim nieco nove....drzte sa.

• ninininic07.03.08 23:26??.??.127.132

no i tak sa mohlo stat ze si si nahou nejak ten chlpok zostrihla mozno zle abo neviem a mozes ho mat zapaleny alebo nieco...

• a_net_ka07.03.08 23:20??.??.153.18

chlpky na bradavke si zasadne iba striham, pokial viem nemaju sa vytrhavat ani holit, takze tuto moznost som vylucila

• ninininio07.03.08 23:18??.??.127.132

ANITKA...NETRHAS SI ALEBO NEHOLIS NAHODOU CHLPKY OKOLO BRADAVKY>??MOHOL SA TI JEDEN ZAPALIT....NIC S TYM NEROB..PROSTE TO TAK NEHAJ..A KED SA TAK BOJIS TAK S TYM CHOD KOZNEJ..ONA TI PORADI NAJLEPSIE CO TO JE...

• a_net_ka07.03.08 23:14??.??.153.18

no vsimla som si to len pred dvoma dnami, nechcem to vytlacat, bojim sa, nijak to prave neboli, cakala by som ze klasicka vyrazka by bolela...ale docitala som sa, ze objavili v novembri novy druh rakoviny prsnika, ktory sa prejavuje vyrazkov na bradavke, tak sa dost desim :(

• dontknow07.03.08 23:12??.??.183.175

a_net_ka ja mam podobny problem...mam to tam uz dost dlho ale nieje to biele..a tak som sa roshodla raz ze to skusim tak opatrne stisnut a ono toho nieco biele vyslo...ale stale tam ta "vyrazka" je :(...nic nepomaha...a ako dlho to tam uz mas?? aj mna by zaujimalo ako sa toho zbavit

• dontknow07.03.08 23:11??.??.183.175

a_net_ka ja mam podobny problem...mam to tam uz dost dlho ale nieje to biele..a tak som sa roshodla raz ze to skusim tak opatrne stisnut a ono toho nieco biele vyslo...ale stale tam ta "vyrazka" je :(...nic nepomaha...a ako dlho to tam uz mas?? aj mna by zaujimalo ako sa toho zbavit

• jajka07.03.08 23:09??.??.83.201

zrejme to bude potnicka, nic to nie je

• a_net_ka07.03.08 23:01??.??.153.18

prosim

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch