ked ma dieta dieta

cica

Ahoj Mrtina,na to ze si mama 17 r. slecny sa mi zda cudne ze v dnesnej dobe chce mat tak skoro dieta!!!tak sa s nou porozpravaj a vysvetli jej ake su prvorade veci,ktore by ste vy ako rodicia od nej ocakavali,najprv skola,potom praca a tak rodina...napr. a ze tehotenstvo a starat sa o male dieta nieje az tak jednoduche ze to prinasa rizika...mozno ju to odstrasi,ze bude toho na nu vela,ze nech sa najprv zabezpeci,ci rozmysla o tom ze ci jej vystaci materska?treba jej dat rovno pred nos realitu,aby sa mlada spamatala...nechcem tym ponizit teba ,alebo tvoju dceru ale zakladne veci akokeby nemala vysvetlene...drzim palce

gina30

Martinka je vo veku kedy sme vsetky boli priskarede, pritucne a nikto nas namal rad a nikto nas nechapal. Si mama a mama musi byt v tomto veku racionalne uvazujucou. Treba len aby ste si k nej nasli cestu a ukazali jej lasku a pochopenie ak to nepojde vidim moznost jedine v navsteve psychologa, ktory jej moze pomoct.( dieta v jej veku a z takej priciny ---VYLUCENE!)

evik18

juuj..ved ona ma depku..teraz ju treba len podporit(nemyslim v tehotenstve) a dat jej najavo ze ju mate najradsej na svete..myslim ze by si tak to tehotenstvo dala vyhovorit.a hlavne sa potrebuje odviazat s kamaratkami a chodit von!samota alebo travenie casu len s mamou ee!bez urazky...je to len tinedzerka..

sonka

podla mna je to jej vec a všeci sa mozte aj na hlavu postavit!!!....a nemyslim že je to až tak zly nápad aj ked to moznno niekedy bude lutovat lebo z dietatom uz nebude mat take moznosti ako ked je volná a slobodná...ja by som jej v tom nebránila ....ale je pravda ze je este mlada

bazalka

ja len zasnem, ze nad tym vobec uvazujes..jasne ze chces dcere dobre, ale v prvom rade nech dospeje ona...kolko som ja mala takych stavov ze som skareda a opustena..baba ma zivot pred sebou, aby ti potom nevycitala, ze si ju obrala o mladost, ked si ju v tom podporila

maxi

nemozes ju predsa podporovat v tom, aby mala dieta, ked ma sama problemy so sebou. Dieta nie je hracka. Ak chce mat niekoho, kto ho bude lubit, a chce sa o niekoho starat, kup je radsej psika.

leona

Dieťa nie je hračka pre osamotenú dievčinu. Nech si nájde kamarátky a zabáva sa s nimi a nemyslí na to či bude môcť mať dieťa. Kěby ho mohla mať terat, bude ho môcť mať aj za 5 rokov. Vysvetli jej, že starostlivosť a výchova dieťaťa sú poriadne nákladná záležitosť. Z čoho chce to diaťa uživiť? Či ako jedináčik je zvyknutá, že dostane všetko po čom túži? Mám tiež 17 ročnú dcéru, ale keby prišla za mnou, že chce dieťa, tak by som ju zobrala asi k psychiatrovi. Veď dieťa nie je psík, ktorého kúpime dieťaťu, aby malo kamaráta. Ty ako jej mama maj rozum a keď máte k sebe takú dôveru, čo je super, tak jej rozumne vysvetli, že deti môže mať ešte aj za 20 rokov, ale mladosť s kamarátkami si už potom neužije.

36987

len jej to pekne rozumne vyhovor na take nieco ma este cas aj ja som mala 17 ked som otehotnela takze najlepsie viem posudit ake to je a to dietatko som chcela nieze som musela tesila som sa ale je to velmi narocne vobec som si ho neuzila boli to len starosti a nervy pretoze som bola sama ale nevravim boli aj krasne chvile ale teraz az budem mat dietatko co dufam ze budem uz si to budem uzivat to som si iste nech si este pocka nech dokonci skolu niekoho stretne nech si este uziva zivot ved sa jej este len zacina porozmyslala by som este o tom vasom domacom zazemi zo strany manzela ci ju nejeko neobmedzuje ci s nim nema nejaky problem a tak len hlada vychodisko

rita23

je pekne, ze ju podporujes v kazdej situacii, ale su iste hranice, za ktore by ste nemali ist. Ak ju v tom podporujes, a ona sa citi taka sama, este sa ti moze stat, ze ponukne svoje mladucke telo niekomu cez chat na nete a stane sa z nej obet. RAdila by som navstivit psychologa, mozno jej bude vediet pomoct.

Najčítanejšie články