časté močenie ..

Príspevok v téme: časté močenie ..
romulus

Dobrý den už asi 3-4 mesiace sledujem že dosť často močim... predtym som močil tak možno za den 2-3 krát ... no teraz idem 2-3 krat iba cez školu a ked pridem domov tak dalšich 2-3krat ... Rano vypijem asi pol litra čaju a potom v škole si iba tak glgnem mineralky a vlastne pijem velmi malo... čo to je ? resp. čim tom ože byť zapričinene že pijem malo no močim velkart ?

romulus

no tak teraz ked je už teplo tak idem rano na zachod... a v škole kde na to nemyslim nemusim isť na wc aj celu školu... idem až doma...ale neviem či je to domyšlanim alebo ako ale normalne sa "vycikam" a mam taky držadivy pocit ako keby citlivy že by som ešte mal isť..ale ako vravim že ked na to nemyslim tak nič... alebo napr že už po hodine sa mi chce čurať a ked na to nemyslim tak aj pol dna nejdem

lolitka

mylsite si vam DOKTORI s tymto pomozu??? tak rychlo zabuenit. mna caste mocenie trapi uz dlhe tyzdne a nikto mi nevie pomoct a verte mi bola som uz vsade, u vsetkych moznych doktorov a mala som vsemozne testy ktore nic neukazali a najradsej by ma poslali na psychiatriu, pretoze si vymyslam. lenze ja nemam nutkanie na mocenie, ja mam kazdu pol hodinku uplne plny mechur... otravuje mi to zivot ako nic predtym a kazdy den doma placem... jedine co mozete od lekara dostat su tabletky na utlm mechura, aj ked si myslim ze ked som zacala chodit tak casto na zachod zo dna naden, nemala som ani krv v moci, ani palenie pri moceni a nemam ani bolesti,s niecim moj organizmus bojuje... tak drzim palce vsetkym nevyliecenym a vela stastia tym, ktorym niekto vedel pomoct.... ak ste mali niekto nieco podobne, mozete ma potesit

romulus

asi by som mal navštiviť doktora.. no teraz to skor už pocitujem ako nutkanie na močenie ..lebo ked pridem na zachod tak ešte musim aj čakať ak nie aj potlačiť

........

no moze to byt aj tym ze rano toho tak vela vypijes, nebolo by lepsie pit priebezne pocas dna po mensich mnozstvach? ale v kazdom pripade vysetrenim nic nepokazis, skusila by som najskor u obvodneho vysetrit moc a potom mozno aj hematologiu kvoli chladovej alergii

romulus

inak kolkokrat cez den sa vlastne ma chodievať "močiť" ??
čital som že skoro každe dve hodiny nejak ... a potom by to bolo v norme nie ?
inak v noci sa nikdy nezobudim nato že som potreboval isť

romulus

možno by som mal isť na vyšetrenie ... ale mohlo by to byt napriklad aj tym že rano vypijem tak cca pol litra až liter čierneho čaju ?

joni

ak to je v chlade, moze to byt chladova alergia, ja to tiez tak mam, ked mi zostane chladno, alebo som proste v chladnejsom prostredi (nemusi mi byt vyslovene zima) tak chodim casto na zachod, ale mam aj z hematologie potvrdenu chladovu alergiu