Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

*

Chalani, vy ste hrozní, niežeby ste išli s tým ku urolog.to môže byť aj mikóza. lekár vám na to dá krém a po týždni máte po tom.Dovtedy prosím nemajte sex, lebo nakazíte s tým aj priateľku, nie je to nič vážne, len to potrebujete preliečiť. Môj prieteľ mal to isté a teraz je všetko v pohode. čaute 21

kto bude mr. bombastic ???

DODO no tak nam povedz prosim o tom hypermangane. V zivote som o tom nepocul a neviem ci verit ci ne.
Inak chalani vyhlasujem sutaz o najvacsieho frajera tohto fora! KTO S TIMI BODKAMI POJDE NA KOZNE A K UROLOGOVY ???
No tak!!! Dufam ze mate viac odvahy ako ja. GO! GO! GO!

hrca

aj ja to mam aj na zaludy aj na predkozke take male bodky akoby biele neviem co stym mam robil, mam tom uz od malicka.pls poradte. to naozaj pomaha ten hypermangan, kde sa to da zohnat. dakujem

standa

no chlapi, aj ja to mam uz asi mesiac aj nieco. mam to na spodnej casti penisu a je to skor ako hrcky, bodky, neviem... Mam to uz dost velke a na kope. podla mna by pomohol viac kozny ako urolog...

verbatim

Uf chalani aj ja to mam - bude to asi dost bezne. Ja mam 17 a mam to uz asi 2 alebo 3 roky a nic s tim nerobim. O povode tich bodiek mal tunonegro asi pravdu aj ja som tak pocul.niekto tu pominal sa sex - bez problemov, nevidno to az tak.
NEVIE niekto co ten hypermangan vlastne je??? kde ho zohnat a tak asi prisiel cas aby som sa toho zbavil aj ja. :)