Pichanie v strede hrudníka

Príspevok v téme: Pichanie v strede hrudníka
baleluk

Zdravím vás. Dnes ma od rána nejako striedavo pichalo okolo srdca, konkrétnejšie miesto je snaď uplne v strede akoby hrudnej kosti alebo na nej z vonkajšej strany na úrovni bradaviek alebo možno centimeter dva dole. Je to bolesť skor pichanie, žiadne tlaky alebo podobne z čoho súdim že hádam nebudem mať infarkt ...

v noci som spal pri otvorenom okne a nie zrovna moc pohodlne, povedal by som skor nepohodlne ... netušíte čo može byť povodom alebo prípadne či ide o ten infarkt ? ...

kiki

PETER SALAY PROSIM TA CHOD K LEKAROVI, LAVA RUKA ?BOLEST JE PRESNE NA STRANE SRDCA, MOZE IST O CHYBY SRDCA, NEDOSTATOCNOST, PORUCHY PULZU, CI ARYTMIA

alilien

neviem ci sa tomu da nejako predchadzat pokial jeto fakt len pri zmene pocasia(alebo podobnych veci).. niektory ludia na to reaguju. moja babka napr.nemoze spat a boli ju hlava ked je spln :D neviem cim to je mozno je vlkolak :D

peter salay

mam taky problem,ze ma picha pri srdci nie stale napr,ked je zle pocasie a stale ma svrby cele telo,a boli lava ruka keby mi niekto vedel poradit bol by som rad,dakujem

mareček

Mám uplne istý problem pichlava bolest pri srdci a na hrudniku,a tješ mam zvlaštny tep raz srdce raz srdce pracuje asi 3x rychlejšie ako mááá a raz mam ledva tep 60x za minutu...vobec newjem čo by to mohlo byt aka choroboa....a stym pichanim ma to bolelo asi tak 2 týždne nje stale ale sem tam..ale počase to celkom prešlo uš ma to boli len dakedy...

klára21

Baleluk, ty si asi zachladol,ale to môže byť aj od chrbtice. Keby ťa tlačilo na hrudi a až ku krku hore, myslím, že vtedy je to problém srdcový. Neboj sa, trochu si pocvič, zabal sa do deky( suché teplo dobre robí)a keď nemáš niečo na bolesť chrbtice, daj si ibalgin.