trava, marihuana alebo ako chcete...

.xyz.

haf, ak je niekto v pohode a je šťastný, nepotrebuje sa napchávať drogami, na druhej strane, ten kto to robí, pomaly, ale iste odpisuje svoju psychiku, ale i osobnosť. Isté je, že kto si chce svoju slabosť obhájiť, vždy si na to nájde vhodné argumenty.

jjjjjkkkk

Jasnacka aj ja som za legalizaciu travy.V cechach som podpisovala peticu.Dokonca aj EXpreziden Havel a byvaly minist v Cechcach ju hulili.Bush a Clintonova..Je to trapne ako je slovensko zaostale a aj s tzv PSEUDO-ODBORNIKMI ktory cerpaju poznatky tak akurat medzi sebou zo slovenskeho priblbeho pa vyskumu.

O to nejde ale ak trava by mala nejake minimalne skodlive ucinky ,alebo pozitivne tak to par ludi vzdy bude srat. STAT na nej nezarobi ako na alkohole.Ved aj samohonky,{palenie alkoholu na dedine} zakal lebo nema z toho palenia dan.
holadnsko ,to si treba brat priklad a PO LEGALIZACII mARISKY NIJAKO SA NEZVYSIL POCET NARKOMANOV.nECH SI TZV ODBORNICI POZRU STATISTIKU.{Ktorych na travu je na slovensku 5 az ..trapaaaaaaaaaaas su dokola v televiziii a siria tu bludy}.Staci si kupit napr Ceske NOviny Kde najvyssi sud uz prznal ze pestovanie travy nie je trestne. Alebo citajte casopis Reflex, tam dost casto sa pise VEREJNE o trave. Co tomuto narodu MLADEMU chyba a tak to aj vyzera,,slusne povedane politici myslia moc,,nezrelo...a odbornikov tu nemame.A nejaky moralisti co tvrdia ze trava vedie k narkomanii by mali viac citat a vzdelavat sa MYSLIET CITAT ...ale asi na TZV "Mladom" slovensku to vzdy bude ..ze JEDNA PANI POVEDALA.....marihuana je zla.....ja sa bojim...Buuuuuuu bu

deposka

ja hulim travu uz 4.roky a neni natom nic zle....kto to raz viskusa tak bude to chciet viac krat,v dnesnej dobe to robia aj taky ludia co bi to nanich nikdo nikdy nepovedal.....budem to robit aj nadalej je to fasa....kto xce hulit nech si huli neni natom nic zle,no nehovorim...kokain....atd.to radsej nie

t.dnb.h.c

Cawte....marihuana je normalne obicajna ved ved teraz skoro kazdy huli...tak neviem oco vam ide...ja osobne som za legalizaciu travi

haf

ak si v pohode a stastny a raz za cas si zahulis,tak si to uzijes len v dobrom,tiez si myslim,ze je to mensie svinstvo ako sa spit do nemoty alebo fajcit kazdy den 10 cigariet,co ti nedaju uplne nic!ak si ale v depresii a problemoch nehul obzvlast kazdy den COMMON SENSE

marex

poznam par ludi ktory hulia a nemaju znicim problem ani z rodinou ani pracou ani komukaciou z okolitym svetom!MOj nazor ked ta to brzdi nehul to!Ale je určite lepšie robit veci z cistou hlavou ako vytrety!casom pride nato kazdy!Ked bude niečo chciet riešit ale trava ho dalej nepusti !dik za pozornost!

frontman

RNG, musim sklamat tvoje pekne iluzie, ale ostrov Bali je dost znamy tym, ze miestni obyvatelia turistom predavaju a sami uzivaju rozne drogy, najma marihuanu a magicke huby.
celkovo marihuana je v Indonezii velmi rozsirena, tak ako vsade na svete, kde dobre rastie.
btw. lysohlavky z Bali maju v drogovom svete svoje meno, nehovoriac o tom, ze predstavuju sucast istych miestnych ritualov :)
a k povodnej otazke:
podstatna je frekvencia, ak to niekto robi povedzme kazdy piatok, tak je to v pohode. ak huli kazdy den a nic ine pritom nerobi, je to problem.

hmmmmm

vidno,ze ti co tu vravia ze trava je slaba s tym maju slabe skusenosti,,,,,travu som fajcil raz v zivote,,lebo som tiez vravel ze to je nic,,,kamarat zohnal silnu lampovicu vyfajcil som pol blanta sam,,a tlacil som aj pol minuty do hlavy,,,,,,,,nahle som dostal flasha,,a ked som sa zobudil tak som nevedel ani chodit a musel som ist s mamou do nemocnice,,lebo mi srdce skoro odislo