Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja odjakziva ako som Prahu prvy krat uvidela som sa do nej zamilovala a tuzim tam byvat:-D Fakt ju zboznujem, pripadam si tam, ako by som patrila...mozno som tam v minulom zivote zila:-D

barbinka

tu som, tu som. pracujem troška. no ale dnes som dostala krámy, takže nič moc teda. ale aspoň nebudem mať na dovolenke.

jancecka

aha :D ja že na Slovensku nie je dobre :DD ja milujem túry, výlety do prírody, v Prahe som jakživ nebola D.

krisha

Prahu milujem a vzdy chcem pobehat vsetky mozne miesta, ktore som aj 100x videla..takze som uchodena. A Tatry detto:-D

krisha

my chodime skoro kazdy rok, aspon poslednych 5 rokov urcite. Tam si najviac oddychnem. Chodievame aj do Tatier alebo Prahy, ale tam to nie je oddych..

jancecka

ja som zatiaľ bola len tri krát v živote na dovolenke pri mori, prvý krát si nepamätám, to som mala 6 rokov, ale vraj bolo krásne a za tretiačku zo školy v Taliansku - super a ako svadobná cesta v Chorvátsku, tiež super :D ale mali sme šťastie, lebo vraj celý týždeň pred tým, ako sme tam mi prišli, lialo :D vraj sme doniesli slniečko :D aspoňže tak, ale rada by som chodila každý rok niekam :D

krisha

no ved ja som taku dovolenku minuly rok..boli sme 8 dni v Taliansku. z toho 5 dni prsalo:-D obcas pol dna, obcas cely den...to bola paradicka:-D

jancecka

neboj to prežiješ, na úkor krásneho opálenia, len aby ste mali krásne počasie, u nás boli teraz niekedy jedni na dovolenke a prišli hádam belší ako tam šli, vraj boli tam víchrice, hurikány, celý čas boli na hotelovej izbe, boli lietadlom a tí čo tam boli na aute,tak im ich poničili popadané stromy, pekná dovolenka, čo?