da sa to?

Príspevok v téme: da sa to?
tomasa

Viem, ze si mnohi pomyslite, ze nie som normlana, ze sa na to pytam, ale potrebujem to vediet..da sa otehotniet z toho, ze som sa s mojim priatelom kupala spolocne vo vani? Pritom podla jeho slov "k nicomu u neho nedoslo"...mala som v tedy den po cykle, teda 6.den cyklu..da sa z tohto a podobnych zalezitosti otehotniet?

xyz

dr.černuš,tak to ziram,kde chodis na tie klamstva o osude. preco vrahov zatvaraju za svoje skutky,ked tu museli urobit,lebo to bol ich osud?nemali na vyber,chudackovia.

janka

da sa otehotniet ked som mala pohlavny styk s priatelom bez ochrany ale nespravil sa.Da sa s tej stavicky ktoru chalani vypustaju otehotniet?

dr. csernusz

Nemaj strach, to urcite nie...
Raz som pocul pribeh, ze jedna pani otehotnela od farara, tvrdila vsetkym, ze to preto, lebo sa okupala vo vode po fararovi.
V 50. rokoch tomu uverili, samozrejme pre to, lebo ved farari nerobia take veci... :-)
Moja priatelka sa boji holeho udu, ako cert od posvetenej vody, tiez si mysli, ze moze otehotniet od vonkajsieho dotyku penisu - ale to vsetko nie je pravda.
Koniec koncom vies, cely osud je vopred napisany. Kazdy ma ten svoj osud - ak to Boh tak napisal, tak otehotnies, aj ked si priatel natiahne 3 kondomy na seba.

sima26

to urcite nie,keby to bolo mozne tak kupaliska by museli mat zvlast bazen pre zeny a zvlast pre muzov.nie???ved ste sa kupali,ci aj nieco viac???

123456

aj keby... pokial tam bola nejakaa pena do kupela, tak asi by to tie jeho zubrienky neprezili... okrem toho to by musel mat ale extra sikovne zubrienky, aby sa strafili v tej velkej vode do ciela :D