Chorá pečeň

Príspevok v téme: Chorá pečeň
weronika

Ahojte... viete mi poradiť nejaké čajíky na prečistenie alebo aj nejake tabletky alebo čo používate?? Mám kamarátku, ktorá je dosť nezodpovedná, má chorú pečeň, neviem presne o aké ochorenie ide ale už tri roky nebola u doktorky a má žlté bielka v očiach, vravela mi, že keď brala lieky tak to nemala... a tak by som chcela vedieť niečo čo by jej aspoň trochu pomáhalo na pečeň kým ju dokopem ku doktorke:) dakujem

male slniecko

aj čaj phu erh je na čistenie pečene.. ale ak má žlté bielka, tak by som ju hnala k lekárke čo najskôr..

dugi

zdravím vás, ano to čo ste napísal k zloženiu RAVSEENU je pravda.Je však nutné podotknúť ze ten "BOMK" je bio-organo-minerálny komplex Mŕtveho mora v ktorom je obsiahnutá celá biomasa mora s unikátnou ARCHEABAKTÉRIOU ,ktorá je ako jediná na svete vo všetkých produktoch Dr.Nona. A čo obsahuje archebaktéria?Lipoproteidy, lipidy, které jsou hlavními komponenty biologické membrány, tvoří energetickou rezervu organismu, podporují zvýšení propustnosti skrz biologickou barieru.
• Lecitin – patří do skupiny složitých lipidů. V medicíně se používá jeho posilující působení při vyčerpání, chudokrevnosti, neuróze.
• Lizocin (murolidaza) – ferment typ antibiotik, ničí povrch bakteriálních buněk. V organismu člověka tvoří antibakteriální bariéru. Dnes se používá lizocin k léčení trofických vředů, ran, astmatu, angíny, pleuritidy atd.
• Metalo-proteidy - komplexy bílkovin s těžkými kovy (železo, zinek, měď, mangan).
• Bílkoviny, peptidy, aminokyseliny.
• Fermenty.
A jiné biologicky cenné komponenty.
takže asi tak. pekný deň prajem

RNG

dugi, toto je obsah rawseen:
Účinné látky: Rybí tuk, vitamín E, voda Mrtvého moře, sůl Mrtvého moře (BOMK).
Nie je tam ziadna latka specificky na cistenie ani regeneraciu pecene.
.....
Naviac vsetky produkty dr NONA neuvadzaju vahove zlozenie jednotlivych ucinnych latok, takze by nepresli cez kontrolu FDA v USA a nemozu dostat peciatku kvality GMP.
Na to by museli uviezt gramaz vsetkych ucinnych latok a dodrziavat ju systematicky +-5%

dugi

milá weronika, pozorne si prezrite stránku www.drnona.euweb.cz kde je mnoho jedinečných produktov,ktoré ako jediné na svete obsahujú tzv.archebaktériu a vynikajúci preparát na obnovu pečene je RAVSEEN.Máme obrovské skúsenosti s týmito jedinečnými produktami. Dokážu obnoviť úplne zdevastovanú a skoro nefunkčnú pečeň! kludne sa pýtajte na mail dusan.o@drnona.eu.sk

aloe

weronika,poradím Ti piť Aloe berry nectar 3krát denne,antioxidant a včelí peľ,3krát denne1 tbl.Mám výbornú skúsenosť s týmito produktami:duratnakatka@zoznam.sk