Slaba imunita

Príspevok v téme: Slaba imunita
majuska_

ako si mozem zlepsit alebo zvysit imunitu? beriem uz asi 5. antibiotika za posledne 3 ci 4 mesiace. teraz beriem Xorimax, ktore je ako som sa docitala penicilinove antibiotikum. moj problem je teraz taky, ze mam zapalene hrdlo, trosku problemy s prehltanim a upchaty nos. chori su aj moji 2 bratia, ale oni beru len Bioparox a jeden berie Calcium sirup. Lekarka mi dnes povedala, ze ona mi neda len taketo lieky, ale mi da rovno antibiotika, lebo moja imunita je velmi slaba a som chulostivejsia (z jednej choroby som sa nemohla dostat vyse mesiaca). pomohlo by mi liecenie vo vysokych tatrach? ked som bola asi pred 5 rokmi v Lucivnej pod Tatrami, tak som tam ochorela asi po 2 tyzdnoch a dostala som astmaticky zachvat. bojim sa, aby sa mi imunita nezhorsila este viac. co mam robit?

edit78

Mne sa Herbaimun tiež veľmi páči. Je super a prírodný s medvedím cesnakom ktorý mám rada a uznávam.Odporúčam.

Zuzana789

wobenzym pomohol aj nam. prekonala som silny zapal pluc a odvtedy som bola stale chorlava. vymenila som aj doktorku lebo ta mi stale predpisovala antibiotika.. potom som sa dostala k wobenzymu a stav sa mi zlepsil choroby ma nastastie obachadzaju. je to zatial len 5 mesiacov ale aj tak..

andrej_R

my na imunitu tiez uzivame doma wobenzym. ja ho beriem niekolko rokou a som spokojny. manzelka ho neskor zacala brat na mykozy ale uziva ho stale prevencne

Maja75

Zdravím. Ja osobne som mala vždy problém s imunitou ako aj moji drobci teraz. Som viac na prírodné liečivá atď. a dupľom teraz ak to mám dať deťom .Ako sa dosť píše je dobrá cvikla,goji či rakytník. Všetko má dobrý účinok lebo ak vyradím pravidelné čaje mám hneď problém a aj deti . Objavila som nedávno Herbaimun.Plne je podľa môjho gusta prírodný a beriem ho asi dva týždne.objednala som si ho z Herbatiky priamo, dá sa to u nich mailom ,lebo v lekarni bola nulová ochota tak som objednala a neľutujem. A poviem uprimne, som kľudnejšia že to nie je chémia keď to dávam aj deťom .

Barbora84

Ja na posilnenie imunity užívam doplnky Citamíny, ktoré sú na prírodnej báze a majú na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Pre lepšiu imunitu užívam konkrétne Thzmusamin, ktorý urýchľuje obnovu imunitného systému dokonca aj po infekčných ochoreniach, chemoterapii, či ožarovaní.
Vrelo odporúčam. Pre viac info link: -odkaz odstránený-

mam56

Telo si vytvára rezistenciu na bacily najmä vtedy, ak s nimi často prichádza do kontaktu. Ak telo nemá možnosť bojovať, tak sa zabudne brániť.
Doma netreba tak často vysávať, stačí raz za týždeň, treba chodiť často vonku na vzduch, kde sa tiež nachádzajú bacily, zdravo sa stravovať - to neviem, čo to znamená, asi že jesť čo je naporúdzi.
Mať cez deň dobrý obed, striedať jedlá, raz jesť to, raz ono. Treba sa aj hýbať z perspektívneho hľadiska, aby všetko v tele fungovalo tak ako má. Hlavne treba chodiť vonku. Keď budeš sedieť len doma, tak budeš často chorá.

Iveta k

Ahoj, ja som pred časom riešila podobný problém a nazarila som na doplnky od Tachyon Natur a tým, že ja do seba už nechcem dostať nič na chemickej báze, mi to úplne vyhovuje, lebo sú prírodné a havne účinné. Som menej náchilná na choroby a hlavne nie som často unavená. Pozri multivitamins.sk