Pomozme tulenom zachranit ich zivoty...

Príspevok v téme: Pomozme tulenom zachranit ich zivoty...
veronika15

dobry den..nie som si celkom ista ci tu tato tema moze byt ..ak nie ospravedlnujem sa a ked ju zrusite nenahnevam sa...ale snazim sa vyzuit akukolvek moznost aby som vam dala vediet o jednej veci....ako iste viete v dnesnej dobe sa rozmaha lov tulenov a zabijaju sa najma mladatka ktore sa ledva pohybuju cize su lahkou koristou..navyse aby lovci chytili co najvacsi pocet mnohe len omracia a idu za dalsimi cize zvierata zomieraju v strasnych bolestiach.....som len obycajne 15 rocne dievca ktorym nie je zivot zvierat lahostajni..dopisujem si so slobodou zvierat co je nove vo svete ale nepracujem pre nich ani nic podobne aby ste si nemysleli ze je to nejaky podfuk...
a dozvedela som sa ze 1.7 2008 sa v bruseli pre budovou europskej komisie bude konat demonstracia kde sa predpoklada ucast ludi z celej europy..bude to demonstracia proti povoleniu lovu tulenov ...vraj je umoznena aj organizovana preprava pre ludi zo slovenska..kto ma zaujem alebo moznost ist v tento datum do bruselu podporit tuto naozaj vynimocnu akciu nech sa ozve na info@sloboda.sk ..tam Vam urcite poskytnu dalsie informacie...ale koho to zaujima ozvite sa najneskor do stvrtka lebo potom sa musi podat informacia organizatorom tohto podujatia...
este raz nie je to ziadna vopred pripravena reklama..nikto ma o to neziadal..len sa snazim pomoct a komu to nie je lahostajne zamyslite sa nad tym...
prajem pekny den...