napíšte svoj názor PROSIM

Príspevok v téme: napíšte svoj názor PROSIM
leneee

Ahojte, neviem či to tu patrí. Zas plačem ako stále. Prosím vás, je to taká hanba že mám 24 r. a ešte som nebola s mužom? teraz sa so mnou rozišiel priateľ lebo som mu to povedala nechcela sa s ním vyspať po 2 týždňoch, vraj on nevie čakať. 2-3 mesiace to je tak veľa? asi vtedy by som bola šťastná keby som bola "kurva" nepatrím do tohto sveta :-((

nebud skepticka

Moja si na dobrej ceste .takto sa ti aspon vytriedie muzi ,ktorí o teba nestoja .Prava laska je o vnutre.ak ta chlap miluje je ochotny cakat.Hovorim ,lebo viem o com hovorim.Nebud smutna a nemas co zyvidiet radodajkam a tym co sexuju od 14.Si super ,ze niesi lahka a ver si .Raz ti bude ten pravy vdacny ,ze si nanho pockala....naozaj si SUPER mudra kocka. A toho praveho by si lepsie nespoznala ani keby si bola skareda ako takto ,ze ho spoznas tak ,ze ta bude respektovat a pocka si kym ty budes chciet.Papapapapapap

leneee

dakujem Vám, a viete čo je na všetkom najhoršie? že som aj pekná (neberte to prosím vás tak, že som namyslená, to nie) niekedy by som chcela byť škaredá, lebo potom by som vedela,že ked príde ku mne chlap tak to myslí vážne, a nie len si chce užiť. Takže nie vždy je výhodou ked žena je pekná :-( . Ale tak veľakrát som sa už sklamala, že ani neverím že existuje normálny chlap, už ľutujem, že som s tým nezačala skôr, lebo čím dalej tým je to ťažšie, ale ja som to vždy chcela robiť z lásky, a tá ešte do môjho života nevstúpila, a ako vidím ani nevstúpi

dd

ja sa pripajam..no a co, ze mas 24 a este si nebola s muzom?proste este neprisiel na to cas..ja som mala par dni pred 21.ked som bola so svojim terajsim manzelom.aj on bol pre mna prvy, aj ja pre neho.predtym som chodila s jednym, skoro 4mesiace a strasne na mna tlacil, uz od zaciatku..asi po mesiaci chodenia som od neho dostala(zrovna boli vianoce, tak ako vianocny darcek) spodne pradlo, aj ked som mu predtym hovorila, ze to nech sa neopovazi.uz vtedy mi cosi navravalo, ze to nebude"podla mojich predstav", ale pokracovala som dalej, lebo som bola do neho velmi zamilovana. nakoniec sa kvoli tomu so mnou aj rozisiel, ze som sa s nim nevyspala..vtedy som tiez strasne revala, vyhrabavala som sa z toho asi tri mesiace, kym som pochopila, co za hajzla to bolo..poriadne zrelaxuj a snaz sa to pustit z hlavy..2tyzdne su moooc kratka doba podla mna na take vazne veci..zi svoj zivot dalej, verim, ze ten pravy pride!

hefa

....muz,ktory nie je ochotny cakat,kym to budes chsiet aj ty,ktory ta naopak nepodpori a nebude mat trpezlivost,kym to budete chciet obaja,z lasky,z dovery a nie len z tuzby,nestoji ani za jednu tvoju slzicku....ver mi,existuju aj taki,ktori si ta budu cenit,nie len ako priatelku a partnerku,ale aj ako zenu:)

:-)

vies co kasli na takeho blbca.vobec niesi divna,aj ked viem ze dnes je trend taky ze same k...y ale co uz.ale my slusne dievcata mozme aspon kludne spavat,a neboj ty sa nebudes hanbit raz prejst po ulici tak ako vyssie spominane dievcence.a vies neboj isto coskoro pride ten pravy ktoremu sa oplati na to pockat-tak ze mu budes za to stat stat

jablonka

myslis si, ze by si bola stastna, keby si s kazdou kratkodobou znamostou hned zaliezla do pelechu? leneee, stoji ti za to chlap, ktoremu ide len o to, aby s tebou mal styk?
co myslis, preco ste sa rozisli?
leneee, ty musis stretnut takeho muza, ktoremu postaci na zaciatok rozhovor, drzanie ruky, objatie, bozky. ak uznate obaja a budete respektovat svoje pocity vzajomne, ze nadisiel cas na "splynutie", tak to tak urobite. chce to ale trpezlivost a uctu voci partnerovi, voci jeho citeniu.
leneee, nemas preco plakat. ano dnes je ina doba, pretoze uz na zakladynch skolach sa dievcata predbiehaju, ktora skor prisla o panenstvo a pohlavny styk uz nevyjadruje to, co by mal - z velkej lasky pojat toho druheho, celeho. je to skoda. ty si vsak vobec nemas co vycitat. trpezlivo cakaj, ozajstna laska pride.

ernie

No to teda neni hanba, ze si este s nikym nespala, myslim ze je to uplne normalne a nic na tom nie je, a ja by som sa urcite nevyspala s niekym, kto by mi dal podmienku, ze sa s nim vyspim, alebo sa so mnou rozide. myslim ze si urobila dobre. a myslim ze 2 tyzdne nie je dost vela urcite nie na to aby ste sa naozaj poznali a bol cas na vaznejsie veci.