Zadna nadcha

Príspevok v téme: Zadna nadcha
lucike4

Ahojte,vie mi niekto poradit ako sa zbavit zadnej nadchy? uz skoro pol roka mi zatekaju hlieny z dutin do hrdla, drazdia priedusky a neustle kaslem. bola som na roznych vysetreniach,brala som rozne spreje do nosa s morskou vodou, kvapky a neviem co este vsetko a nic nepomaha. uz sa idem z toho zblaznit :(

lucike4

robili mi vyter, este v novembri mi zistli zlateho stafylokoka,ale brala som nanho antibiotika a po kontrolnom vyteri, uz bolo vsetko OK

lucike4

no praveze na CT dutin som bola..negativne. aj u alergologa-tam sa tiez nic nezistilo, u ORL taktiez-ta mi akurat povedala, ze mam sliznicu v nose krvavu a opuchnutu,ale iba na pravej strane, a okrem toho mi piska v pravom uchu. mozno je to z toho :(

evitajanita

JA SI MYSLIM ZE TO BUDU POLIPI ALEBO ZAPAL NEVYLIECENY CHOD NA O.R.L.A NECH TA DAJU NA C.T.NOSNYCH DUTIN.CITALA SOM ZE AJ NOSNE KVAPKY SU NAVYKOVE A VTEDY NEZABERAJU VOBEC.

mira

Hlieny ti stekajú z dutín. Do dutín sa predtým uložili, keď organizmu prekážali v normálnom fungovaní a vylučovacie orgány ich nestačili vylúčiť. Do tela sa dostali hlienotvornými potravinami, najviac hlienu sa tvorí z mlieka a všetkých jeho výrobkov. Ďalšou hlienotvornou potravinou je biela múka, ovocie a sladkosti, nadmerné množstvo tuku.
Keď stekajú, telo sa snaží dutiny vyčistiť tak, že sa hlieny odstránia nosom. Tento proces vydrž, ak nebudeš do tela dodávať ďalšie hlieny, budeš mať pokoj.
Prečisteniu môžeš pomôcť zeleninou a neobrúsenými obilninami, ktoré nie sú ochudobnené o vlákninu, vitamíny , minerály.

gregor

Užívaj prírodnú liečivú vodu Bílinsku kyselku /málo slanej chuti/a to na lačno 30 min. pred jedlom a to v dávkach 2 dcl.a sauna. Vhodná aj k inhalácii a prestrekom nosa.