som prilis chuda=nemozem mat deti??

Príspevok v téme: som prilis chuda=nemozem mat deti??
evka28

Ahojte,mam 28rokov a strasne tuzim po babatku,otehotniet by nebol problem,ale u mna je problem babo donosit,uz dvakrat som potratila :(Raz v piatom mesiaci a raz v druhom.Lekar mi povedal,ze to moze byt sposobene tym,ze som prislis chuda. Meriam 173cm a vazim teraz cca 41kg.Aby ste si nemysleli nie som ziadna anorekticka ani bulimicka,ale nezjem toho vela cez den,vacsinou cez den stihnem nejake to jablko a mozno nejaky chlieb,ale viac sa do mna ani nemesti+mam aj nejake problemy,takze mi jest ani nechuti.Asi teraz nie je najvhodnejsi cas na babo,ze?:(Alebo co robit?Nema tu niekto taku skusenost?Budem moct mat niekedy vobec deti?:(

agina

Evka skus si zajst na gastroenterologiu, tam zistia pricinu, preco ti nechuti jest.Mozu to sposobovat aj hormony, tie ti zistia na endokrinologii.V tvojom pripade by som prestala sportovat, jedla vela ovocia a zeleniny,vela vela spala. Mna skor zaujima, co na to vsetko hovori tvoja gynekologicka a co vsetko spravila pre to, aby babatko zachranila.Ja sa vobec cudujem, ze pri takej vyske a vahe si vobec otehotnela.

Ivka 1

Dievčatá všetko sa dá vyriešiť. Tri mesiace je potrebné dovyživovať organizmus,potom sa pokúšať o splodenie
bábätka.Ak chcete,napíšte mi na mail.
Prajem pekný deň a hore hlavu!

evka28

Ale samozrejme,ze ked som bola tehotna tak som sa o seba viac starala,snazila som sa jest viac,menej pracovat,viac spat,lenze ako som pisala aj tak som potratila:(Moj partner,no on do mna vzdy huci,ze som velmi chuda,ale to je asi tak vsetko.Ked sa s nim vidim tak najskor cez vikend,lebo cez tyzden som v praci,potom v skole a domov chodim okolo osmej,deviatej.No neviem ako sa stravuju anorekticky,ale tak podla mna toho zjedia menej ako ja.No vazne neviem co robit,mne je zle ked jem viac ako je nejaka ta moja norma.Vazne maximum co som schopna za den zjest su tri jedla pri premahani.Co robit?Velmi tuzime po babatku aj ja aj partner.

zuziacik24

takze evka..mozno budem drsna...ale chcem ti pomoct sa zamysliet...ja mam problem s otehotneni aj kvoli vahe tiez a to vazim 52 kg a meriam 168cm...a to mi povedala lekarka ze je to jeden z dovododov preco mam problem otehotniet..ze treba viac jest a klud...tvoja vaha je chorobna..skutocne chorobna..cudujem sa ze si vobec otehotnela a ovulujes...musis s tym nieco robit inac si mozes vazne poskodit zdravie...mala by si vazit o 10 kg viac a inac..aj tak by si bola chuda..lebo ja ked sa nad ty zamyslim objektivne som vyzla...a teba si nechcem radej predstavovat..a co na to vravi tvoj muz?...myslim na to aka si chuda....ono hmm vravi ze co zjes za den,uvedomujes si ze baby co tu pisu a maju anorexiu zjedia ovela viac?...zamysli sa nad sebou a hladaj riesenie a ani nemysli na dietatko kym sa nedas do poriadku

evcca

posledne tvoje slova presne opisuju dovody tvojich problemov s otehotnenim. ja by som na tvojom mieste asi spomalila, pre babo to urcite stoji za to. pekny vecer.

evka28

Naposledy co som bola na krvnych testoch tak bolo vsetko ok,len mi vyslo ze som anemicka,ale to som uz velmi dlho.No tak presne nevie,ale aspon pribliznu predstavu ma.A ine zdr.problemy asi nie,sice v poslednej dobe sa mi stavalo,ze sa mi zahmlelo pred ocami a parkrat som aj omdlela,ale to nepripisujem iba jedlu.Vela sportujem,robim.malo jem,malo pijem,nespim,tak to bude jedno s druhym.

evcca

je to velke hazardovanie so zdravim, co robis. vie, tvoj lekar ako jes? to nekryje ani ergeticky vydaj na zivotne pochody tvojho tela.
ake mas krvne vysledky?
co ine zdravotne problemy?

evka28

Som z kosic a som si vedoma toho,ze jem malo,ale proste ja som vzdy taka bola a vravim v posledom obdobi su aj stresy tak uz vobec mi nechuti.Nie nikam ma neposlal.Myslis ze by som mala ist ku nejakemu lekarovi?

evcca

asi tak, mozno je pre telo velke riziko byt v tvojom pripade tehotna. priroda sa brani. evi, zvaz to jedenie, jes malo aj podla mna, ja mam ppp, ale jem viac a ver mi nestalo to za to.
chodis k psychologovi, si moc chuda, lekar ta nikam neposlal?