Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Carie so mnou nie

A plastický chirurg vylieči aj dušu ale iba v tom prípade ak sa operácia podari podla našich predstav. V opačnom prípade nam tu dušu ešte viacej zniči smutkom a čakanim na reoperácie.

peter25

Ja tu nechodim kritizovat, ale precitaj si to tu, tu je podporovany tazko psychicky chory clovek ostatnymi pisatelkami a pomahaju mu fabulovat v hlave rozne teorie. Plus videl som odtialto par nosov, ktore boli pekne a tie osoby hovorili o sebe jak o tom najskaredsom na svete. Ja som stale toho nazoru, ze plasticki chirurgovia niesu ti, co vyliecia choru dusu.

Lucia203

To fakt? Asi som už zabudla že som ti posielala fotku už sa mi to tu pletie a zabudam :-) Ale ďakujem že ma nekritizuješ :-)

Lucia203

To fakt? Asi som už zabudla že som ti posielala fotku už sa mi to tu pletie a zabudam :-) Ale ďakujem že ma nekritizuješ :-)

Maya_chic

peter - citron_tea@azet.sk dik

kolko stoji u nho plasticka operacia? cize je orl plus plastik? boze moj ja nakoniec sa este do BA dotrepem, teda ak by to bolo nejake vyhodne a robi dobre...inak Cerven snad

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk