posilka

majkaaa

Mne tá stránka ide v pohode...aj keď si len z tej mojej odpovede na to kliknem.25 kíl...ale ja som toho na sebe mala neúrekom.A posilka,to bola moja vášeň,to ma veľmi bavilo,akonáhle sa tam prejavili prvé výsledky,tak som bola posilkou takmer posadnutá. Okrem toho,že som schudla,vyformovala som postavu a nezostali visieť kože,nebola som mľandravá. A práve toto je veľkým problémom tých,ktorí chcú chudnúť,ale radšej nebudú jesť ako cvičiť...proste držať diéty nezmyselné...

miselka

tebe ide ta stranka? to mne nejako nechce ist. kliknem na produkty nejde. zadam produkty do rpehliadaca potom sa spusti, len kaze vybrat partie a to opat nejde

majkaaa

Klikni na tej stránke produkty...a mne sa veľmi osvedčili tieto z profi active č.13,14,15,19,20,21,27,30,32,33,z tej tretej ponuky 208-rotátor.Ale to som vypísala len na brucho,stehná a zadok...ako hovorím,nezanedbávaj ani ruky,chrbát. A na záver si daj stepper alebo bicykel.Ja som v posilke nechala 25 kíl.

majkaaa

www.dafe.sk a pozri si stroje...brucho stroj komplet,brucho stroj spodné,rotátor,prinožovanie,roznožovanie,výborný je stroj na stehná,kde každú nohu zvlášť zakopávaš a so závažím,alebo taká "noha"...len nesústreďuj sa len na tieto problémové partie,ale precvičuj celé telo,aj ruky,chrbát,všetko...ja som týmito strojmi veľmi vyformovala postavu,zlikvidovala som veľký nepomer bokov,stehien oproti pásu.Mala som stehniská,zadok veľký,pás tenši...bola som ako fľaša,teraz som pekná konfekčná

jancecka

ale kde :D ved cvičím zle a ani neviem ako sa jednotlivý stroj ako volá :D ja cvičím to čo ma baví a ako ma baví, možno to robím zle ale je to určite lepšie ako keby som mala doma sedieť pred telkou a chrúmať chipsy :D mňam

jancecka

mňa to tiež veľmi baví, ale zase niekedy mám takú náladu že si radšej lahnem a spím :D
inak keď sú voľné chodím aj na kardio stroje, steper mám rada a potom ešte jeden neviem ako sa volá, kopíruje beh :D bežiaci pás by som mala tiež rada ale bolia ma na ňom kolená :D a bicykel nemusím ale raz som bola na hodine, kde nám precvičovali na týchto cajkoch a to bolo super, ale samu ma to nebaví :D