Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

Scotch

mataBB ja som nepovedala, ze prejav lasky je, ze si budeme prdiet navzajom pri jedle nech je riadny puch.. ale prejav lasky je to, ze NECHCES, aby mal tvoj partner bolesti z toho, ked to bude zadrziavat.. nijaky normalny partner nechce tomu druhemu zle.. a teda ja radsej vydrzim trochu smradu ako pohlad na priatela, ktory sa zvija bolestami!!!!

levanderka

niektori ludia su uplne bez chrbtovej kosti.neviem ci im chyba troska porozumenia alebo coho ale tvrdit,ze treba skryvat svoje telesne potreby pred partnerom je podla mna nahlavu.ako dobre,ak dvaja spolu chodia a sa len sstretavaju, tak by nemali pred sebou prdkat a radsej si odbehnut na toaletu. ale dvaja ludia,ktori spolu ziju,maju spolocny domov,kde sa maju citit dobre preco by sa mali obmedzovat? ten,ktoreho naduva jeden ,,puk,, mu nestaci. a sediet hodinu na zachode asi nie je velmi prijemne.kym clovek ma plyny ktore nezapachaju podla mna je to vpohode.ked zapachaju ok, na WC ale ked dvaja spolu ziju tak napriklad v noci behat na zachod....na hlavu. pri jedle a pri sexe sa to nehodi to je pravda.a uz vobec nie v spolocnosti ale co sa tyka partnerskeho zivota doma, niekde pri telke tak crevo by si clovek nemal nechat roztrhnut.troska tolerancie. a vobec to nie je o vychove.ja som vychovany clovek a aj priatel je a stane sa, ze aj ujde nahlas a smejeme sa nad tym.

User_37597

no tak to je naozaj na rozchod :D
akoze ja fakt nechapem co stale riesite tieto blbosti.aj moj partner to robi aj ja to robim a co?sparam sa aj v nose ako kazdz iny clovek (samozrejme doma v sukromi) a nezabudnite mi sem kazdy napisat ze to robim iba ja a nik inz :D
a verim tomu ze asi nevies co to je za pocit naduvanie a bolesta taka ze ani zasrany espumisan ti nepomoze pretoze ja tento problem mam a dokonca som teraz 3 dni dozadu zalozila temu ohladom tohto naduvania lebo by som sa toho rada zbavila...takze hej je to blbe ze ti toto vadi..ale tak najdi si ineho kt nebude prdiet pri tom a mozno potom zistis ze ti to az tak nevadilo.

mataBB

fuj niektori ste tu riadne nechutni...esteze moj frajer nie je take prasa.
ved existuje toaleta, ked si niekto chce ulavit nech ide tam...a to co je za nazor ze prejav lasky je, vam nevadi par sekund smradu?!

niektori fakt nemate vychovu

Scotch

Toto ludia povazujete za tak strasny problem? vy ste asi v zivote podaktori nemali vaznejsie problemy ako prdenie partnera doma v sukromi.. ved chudak chlap/zena kde inde si ma ulavit ked nie doma??!!! to je chore vobec to riesit.. ludia ako roman99 su nejaki zakomplexovani unudeni ludia, co uz nevedia, co by riesili, iba ako co najlepsie zadrzat prd.. asi ste nikdy nemali zdravotne problemy s tym spojene?? ked vam je prednesie, aby mal vas partner zdravotne problemy a bolesti spojene so zadrziavanim vetrov, lebo sa vam tazi otvorit okno, alebo paneboze par sekund smradu....tomu vravite laska a respekt? podla mna je ovela vacsi prejav lasky, ked vam nevadi, ze je chvilu smrad, ale zalezi vam na tom, aby sa partner dobre citil a chudak nezvijal sa potom hodinu v krcoch.. ja som zozaciatku tiez pred partnerom zadrziavala, a mavala som casto krce a sam mi povedal (a robil mi na posteli vlacik a bicykel, viete tak s nohami) ze sa mam vyprdkat a bude mi lepsie.. preto viem ze ma lubi, nie preto ze bude po mne blacat ked si nebodaj useriem vecer na gauci pri filme.. podaktori tu fakt nie ste normalni..
a s dobrou vychovou to nema nic.. ja mam dobru vychovu, v spolocnosti si nikdy neprdnem, aj ked mam potom riadne krce a potom to uz nejde.. ale doma? preco nie??

milovna

no ja prdim pred manzelom riadne kanale,teda ked nieco hrozne zjem a smejeme sa na tom.teda dakedy si robime napriek kto vydusi koho najviac :-DDale nesuhlasim s tym,ze by mal prdiet v spolocnosti,je to nevychovane,ale inak predo mnou ako doma v pohode.

alzbeta503

Ludia :D:D tak niektori hadzete riadne komenty...odbornik tebe nezavidim ::D:D....tak takuto temu som tu este necitala D: