Syndrom karpalneho tunela, tetania

Príspevok v téme: Syndrom karpalneho tunela, tetania
masti

Zdravim Vas,
chcela by som Vas touto formou poprosit o radu a pomoc. Stretol sa uz niekto z Vas s diagnozou syndrom karpalneho tunela, prp. tetania? Je to choroba z pretazenia. Ak hej, prosim poradte mi ako je to mozne liecit aj bez chirurgickeho zakroku, citala som ze sa to da liecit aj bylinkami, no neviem akymi, prip. je vhodna aj akupunktura?
dakujem

adriana

Dobry den.
Asi pred mesiacom a pol som si nasla na nohe medzi kolenom a chodidlom drobny bordovy vysyp ktory nesvrbel.Zacala som to trochu sledovat ale mam pocit ze sa to pomaly zvacsuje.Svrbelo ma to iba raz ale mam vazne obavy aby to nebolo nieco vazne.Uzivam aj antikoncepciu.Momentalne nie som na svk tak by som potrebovala radu ak niekto vie co by to mohlo byt.Uz to mam velke do dlzky asi 2x1,5cm.
Dakujem

saky

na penise pod uzdou na mocovej rurke mam 2 den opuch,raz zacas sa mi to prihodilo po sexe,ale potom to splaslo,teraz mi to zostalo,co mam robit?

masti

Ahoj Iwetta, takze ak si otvoris na tejto stranke zalozku uzitocne a tam najdi register chorob podla cisla diagnozy zistis, ze diagnoza s oznacenim N znamena a je charakterizovana pre choroby mocoveho a pohlavneho ustrojenstva, a pod oznacenim N60 je benigny nador prsnikov, takze benigny zanena ze je nezhubny takze nemas sa coho bat, ale musi sa to riesit, co sa tyka oznacenia mamae uz to naznacuje ze je nieco docinenia s prsnikmi, dalej ti uz poradit neviem, pretoze nie som ani medicka ani lekar, ak chces vediet o tom viacej skus sa popytata priamo lekara, drzim palceky