Chcem miminko ale je moc skoro...

babuš

pani b, radila by som počkať. Vôbec tu nejde o zrelosť, ale obaja ste veľmi mladí. Môžeš skúsiť nahodiť túto tému, ale nenaliehaj na neho. Možno to v ňom časom začne kvasiť samé, ale môže ho to aj odplašiť.
A odkaz pre zvedavku:
Mám dve vysoké školy a brali sme sa po dvojročnom chodení, pretože sme chceli dieťa obaja, čo sa nám aj podarilo. Občas síce máme krízy, ale dokážeme ich riešiť (bez používania sprostých slov, bez ktorých sa ty asi nezaobídeš). Ono to nie je o tom, ako dlho spolu predtým chodíte, ale či vám to klape aj po skončení toho prvého ošialu zaľúbenia, keď spolu musíte riešiť bežné každodenné problémy.

truuubka

zvedavka:
nikto ti neberie nazor ze brat sa po dvoch rokoch nie je podla teba spravne rozhodnutie, ale urazat ludi za to, ze sa tak rozhodli je ubohe a toto sveci o tvojej inteligencii a mozes mat aj 10 vysokych skol. ja som zatial iba Bc. a studujem na Mgr. a necitim sa ako nejaka spodina. a s navrhmi a podobnymi vecami sa mozes stretnut v akejkolvek praci, nie len v modelingu, dneska najdes uchylakov vsade. ja teraz s modelingom koncim koli babatku, ale poznam kopec krajsich bab ako som ja aj vyssich a neprerazili. modeling je o stasti. vies dneska je v BA kazda baba modelka ale nie je modelka ako modelka.

kukuz

Z toho mi vyplyva ze zvedavka ma za manzela svojho byvaleho pasaka,zavidi modelkam kedze ako kurve sa jej velmi nedarilo. Dokonca aj zivnost musela zrusit.

mademoiselle

zvedavka pisala si ze po 7 rokoch vztahu (spoluzitia), uz poznas toho tvojho a ze po dvoch rokoch si sa cudoavla a navazala do niekoho ze si zadovazit "decko"ako si to nazvala. Podla mna je uplne jedno kolko su ludia spolu, islo o to, ze ja s anejdem pretekat, ze kto je ako dlho spolu, len som uviedla priklad, ze mozes byt s niekym neviem ako dlho a nemusi to vyjst a zase naopak po rocnom vztahu moze byt ukazkove manzelstvo. Nikto nie je ikona, ze podla neho by mali byt dvaja spolu tolko a tolko. Ved to je len a len na tych dvoch ludoch. A k tym modelkam, no vies, je to na ich rozhodnuti, ci sa tomu budu venovat alebo nie. Vies je pravda, ze ludi z takejt brandze zarabaju dost, ale co uz narobis, preto zvyknu ludia zavidiet. Vies ja som modelku nidky nerobila, mne sa to zda byt praca v pohode a ked pocujem nejaku modelku ako vravi, ze aka je to narocna praca atd a viem ze moja mama sa za den narobi 1000X viac ako modelka, a ma za to o desiatky tisic menej. No a co, ale nesudim ich, je to ich praca, bavi ich to, proste nezavidim hej? Ved nech sa baby maju dobre, keby som mala na to postavu,sla by som si aj ja tak zarobit a preco nie? Apson by som mala nieco do zivota,. Vidis, takto pomaly koncim studium na VS, robim cez vsetok moj volny cas a mam nahanacky. Zase na nieco je aj ta praca dobra. A podla mna je to len cista zavist a hadat s atu, kto ma jedno auto a kto ma tri je podla mna trapne. JA nemam ani jedno a preto som nula? Zarobim si na veci, ktore potrebujem, na dovolenku a som spokojna. Ziadnu pracu netreba odsudzovat, ved nikto na nenuti ju robit. Nechapem preco sa tu navazas do ludi.

:-(

zvedavka,keby som mal manzelku s takym vyjadrovanim ako ty,zahrabem sa poriadne hlboko pod zem.Ja by som len chcel vidiet toho,co si teba zobral za manzelku.Urcite bol vtedy indisponovany. :-(

zvedavka

tebe to urcite nieco hovori, nakolko chodis na zdravie a pises picoviny, vsak? Jasne, nechala som si vymastit picku a auta mam tri. Hehe. Ty osobnost. Hehe. este nieco napis, ty skatula bez mozgu.

kinga

Zapach ide zo zaludka, nie zo zubov, po prve, ty si predpokladam takyto navrh nedokazala odmietnut, ked tvrdis ze svet modelingu doverne poznas. Vidis ake musime byt sikovne aby sme v tejto konkurencii prerazili aj bez tych uz spominanych ponuk a navrhov? Hovori ti nieco charakter alebo sila osobnosti? Urcite nie.

zvedavka

len preto, ze mi nevonia modeling, musim byt skareda?:)) Nie som a v puse mam dve malicke biele plomby a to mam nad 30 rokov, takze ani zapach nehrozi. Kolko plomb mas ty?;))ja sa cudujem dievcatam, co to robia, poznam svet svetoveho modelingu, musis na to mat hrosiu kozu a byt pripravena odmietat kadejake navrhy, pretrcat sa, na to ja nie som. Da sa uzivit aj inak.
mademoiselle vydata som dva roky a dalsich 5 sme spolu zili, takze neslo o "chodenie". Nasi su manzelia 52 rokov:) Moj brat je zenaty dlhsie ako vasi:)

jaaaaa

Tento isty prispevok si sem napisala uz pred hodinou.A uz som ti na to odpisala,ze podla tvojho prejavu usudzujem ze nie si dva krat mily clovek.a co sa tyka toho,ci je moj manzel so mnou tolke roky len kvoli detom-no neviem,my uz mame davno dospele deti,tak ze by som sa poobzerala po nejakych dalsich?To aby podla teba mal pricinu so mnou len kvoli detom zostat.

zvedavka

jaaaaaa a ty ako vies, ci moj manzel je mnou nadseny alebo nie? To iste mozem napisat ja o tebe a pripisat aj to, ze tvoj manzel bol s tebou mozno len kvoli detom...Podpichuje sa lahko. Ja si dane obdobie zivota vychutnavam, netreba sa do vsetkeho hrrr.Keby som si vsetko naraz preskakala, naco sa ma clovek tesit? agina, ani ja si to nemyslim, ale vesiak na saty s velkej vacsiny nerobia predsa tie najchytrejsie:)