co by ste im urobili??

Príspevok v téme: co by ste im urobili??
propan

caute mam takyto problem moja super dobra kamoska mi uz dlhsie hovorila ze mi musi neco povedat odhodlavala sa na to asi dva mesace, povedala mi ze ju pred pol rokom znasilnili nejaky dvaja debili, ktorych pozna z videnia a som presvedceny ze tito hajzlici kery maju spolu 190 kg ublizia ezbrannemu 60 kg dievcatu sa mi chce z toho plakat kvoli nej, ale tim hajzlom to chcem spocitat riadne co by ste vy robili na mojom mieste myslim ze policia je blbost a aj tak nic neurobia

barbinka

propan: myslím, že si decko, ktoré sa hrá na veľkého hrdinu tu na tomto fóre. je niečo niekomu pomôcť a ďalšia vec nič nerobiť a len sa sťažovať na fóre ako nič nejde. nemám rada také silné reči, aké si tu už popísal. kebyže jej chceš tak veľmi pomôcť, tak už dávno by si ich nahlásil.

mojatvoja

este nieco, i ked nechcem prilievat olej do ohna..
..ale mozno by obsah tejto temy zaujal nejake vyrobcu papierovych plienok..

mojatvoja

porucam sa..
mam uz dost infantilnych hrdinov s detinskymi pokrikmi spoza plota..a ked sa ti nevydaria hrdinske ciny, spomen si, ze je tu policia, prokuratura, sudy, vaznice..tam kam patria ti, o ktorych si pisal

mojatvoja

a nezabudni:
"NASILIE PLODI NASILIE" Lev Nikolajevic Tolstoj
..precitaj ci VOJNU A MIER, chlapcek, a pochopis..

propan

ja lutujem teba...klapky na ocach velke jak vanocne gule,bud dalej naivka no co ti poviem,vysvetlim ti to este raz policii nedoverujem a problemy si riesim na vlastnu past s mojimi ludmi ale ty satu tocis len okol policie a este si nic rozumne nenapisala, chod si radsej pisat na detske fora maj sa tam tie rozpravyk mozno niekoho budu aj zaujimat....