Syndrom drazdiveho creva

damian

Velmi casto sa tiez tato vraj choroba (irritable bowel syndrome) dava dokopy s kravskym mliekom a mliecnymi vyrobkami. Skuste uplne vylucit. Taktiez, nepite pocas jedla a po jedle treba vypit dva pohare cistej prevarenej teplej vody, alebo teply zeleny caj. Aj cierne uhlie (aktivne cierne uhlie) je efektivne na znicenie mikrobov. Treba samozrejme potom, ako pise RNG probiotika.

lejn

rng a bude stacit ked si kupim enzymi a ku tomu psylium? beriem teraz tie probiotika ale nevidim zmeny... a jablko mi nerobi az tak dobre...

lejn

prisli mi na to ze som mala na to priznaky kazdodenne hnacky, nafuknute brucho a po roznych vysetreniach a brania roznych tabletiek mi povedali len to... ale ako sa mam toho zbavit alebo co mam spravit tak nic nevedia... uz mi aj povedali ci nemam celiakiu? zacinam uz aj pochybuvat ci ju nemam...

RNG

ten syndrom je obvykle vysledkom nespravnej flory v crevach.
U mojej zeny to boli nepravidelne hnacky a adresoval som to takto:
Lyzica psylia a 5-10 gramov praskoveho collostra. Zamiesat zaliat poharom vody, zamiesat a rychlo vypit kym nezhustne. O dve hodiny na to zobrat silnu davku probiotik s jablkom.
Po 8 hodinach zopakovat.
Zene stacili len 2 davky a uz vyse rok a pol ma pokoj.
Niekomu bude zrejme treba viackrat to zopakovat.
Inac pouzivanie mensich daviek psylia viackrat do tyzdna je velmi dobre na creva, tak isto jedenie jablk a branie probiotik.