kandidóza - ako sa jej mám zbaviť?

Príspevok v téme: kandidóza - ako sa jej mám zbaviť?
babuš

Ahojte, v januári som vybrala behom štyroch týždňov päť balení silných antibiotík (zápal pľúc). Odvtedy mám problém s opakujúcimi kvasinkami. Okrem bežných preparátov som brala aj probiotiká (lactobacily), ale pár dní po ich dobratí sa to vrátilo. Infekcia nebýva silná, ale často sa opakuje, a zasahuje celú vaginálnu oblasť až po konečník. Okrem toho mám odvtedy problém s pleťou a trávením. Mohlo by to nejako súvisieť? Prosím poraďte, je to naozaj nepríjemné.

usmev

babuš:dodporučila by som piť popri probiotikách aloe vera /niektorý z gelov,sú 4/,účinný je aj včelí propolis v tabl.a cesnak s tymniánom, ktorý má protipliesňové účinky.duratnakatka@zoznam.sk

usmev

Imunitný systém vie dať do poriadku užívanie kvalitných prírodných doplnkov výživy,je to kombinácia 2-3 prípravkov sa užívajú sa asi 3 mesiace.Účinok sa môže prejaviť aj skôr,je to rôzne.duratnakatka@zoznam.sk

RNG

opakujem:
nizkosacharidova dieta, kokosovy olej nahradza cukry, protikandidove su oregano GSE, lapacho ...
Probiotika treba brat a to silne zmesy, pokial nevytlacia z criev vsetku kandidu. Potom zmizne candida aj inde v tele.

babuš

Bola som na tej stránke www.candida.cz, by ste neverili, koľko príznakov systémovej kandidózy mám. Asi naozaj budem musieť zájsť za imunológom. Lenka1, kto ti dal odporučenie, obvoďák, či gynekológ? Bez papierika sa už človek dnes nikam nepohne.

Lenka1

Ahoj, ako prevenciu odporučam GynOcaps a navyše návštevu imunologa. Mala som také isté problémy, už 3 mesiace beriem imulogickú liečbu a pomohlo mi to. Vela štastia.

kostlivec

ahoj, pozri niekde inde, o vaginalnej kandidoze. na tuto temu sa tu uz napisalo az az. u mna to bolo tak isto, opakovalo sa to stale. zabrala mi protikvasinkova dieta, probiotika, caj lapacho a candivac. pripadne pozri www.candida.cz