Ked je trapno v postely...

Príspevok v téme: Ked je trapno v postely...
zahanbena

ahojte vsetci,,rada by som sa opytala vsetkych zien co navstevuju tieto stranky,ci aj im sa stava nieco take podobne ako mne,teda podme k veci,,pri rychlejsiom sexe,ked partner do mna doslova napumpuje vzdux tak zo man vychadza ale s neprijemnym ZVUKOM a znie to ako prdenie,je to pre mna dost zahanbujuce a nemam chut ani na sex ked si pomyslim ze to zas pride,,s partnerom spime uz 5 mesiacov ale zacalo to tak asi pred 2 mesiacmy,preco to pred tym nebolo a teraz ano??najhorsie na tom je,ze to nabera na intezivite,,,predpokladam ze na to asi nic nepomoze,,tak mi aspon povedzte ze nie som v tom sama co to ma nech sa tak moc necitim trapne...paaa

Wildbeere

záleží od polohy aj. ale to je jedno celkovo,riešiš blbosť. ak sa zakaždým v posteli pri vaginálnom vetre ideš rozplakať od hanby, tak tomu chlapovi nezávidím.

jahodka2

aj ja mam taky problem ale moj partner ma vzdy uklidni ze je to normalne neakym sposobom to musi ist von naucila som sa to neakym sposobom na to nemysliet ak sa ti to s partnerom paci tak mysli iba na neho a na to co spolu robite mala by si si to uzit a predstavit si ze je to trebarz na posledy a to pokazde nikdo snas nevie do kedy tu budeme tak rob vsetko tak ako keby to bolo posledny krat a mysli iba na to najkrajsie

janekMY33

no a presne toto je problem mladich neskusenich dievcat takze ked sa nechces citit trapne tak musi prdiet pred priatelom a ked to nedokazes tak sa budes cely zivot trapit a citit sa trapne pri sexe

MarioMaser

Jednoznačne to je spôsobené baktériami ktoré sa uvolnujú a spájajú v penise a vagíny, si "moc" uvolnená a moc s teba viteká ADP, ale myslím si že je to úplne biologické aj keď nepríjemné.