Tehotenstvo a letisko

ja20

pracujem na letisku, tehotenstvo ste povinna oznamit uz na check ine. tehotne zeny sa prepravuju do 27 tt bez problemov, od 27 do 35 tt iba s potvrdenim od lekara, po 35 tt nesmie byt prijata zena k preprave. pri dvojickach uz po 32 tt. takze oznamit to musite

sedmikraska

let do Anglie trva tak 1,5 hodiny a to ti tam ubehne ako voda, myslim, ze by nemali byt problemy. Uz si letela? Ak nie, tesis sa? :D dufam, ze miminko bude krasne

jablonkaa

nemusis nic oznamovat, porad sa len so svojim gynekologom. ak si v poriadku a nehrozi predcasne otvaranie krcka maternice, mozes pokojne letiet. maj vsak na pamati, ze za normalnych okolnosti letecki prepravcovia prepravuju tehotne zeny do konca 28. tyzdna tehotenstva, t.j. do ukonceneho druheho trimestra. niekedy su ochotni prijat na palubu aj zenu vo vyssom stadiu. takze treba zvazit, ako dlho tam ostanes, ci budes rodit tam, alebo tu. ja by som odporucala, z hladiska zdravotneho poistenia a poporodnej starostlivosti, porodit radsej tu na slovensku.
mimochodom, si ta pipinka z inej temy, vsak?

agina

No ja by som sa spytala konkretnej spolocnosti, s ktorou budes letiet.Nie kazda to povoluje a nie vsetky letusky su vyskolene v pripade porodu.

beta

lietat mozes do 34. tt myslim, potom letiet mozes, ale musis mat lekarske potvrdenie. pokial si na zaciatku tehotenstva nemusis na check-ine nic hovorit

lolo

Viem ze je to skoro ale nedokázala by som si to maličke vziať.Nemám nejaké problémy žeby som sa onho nemohla postarat.A Mirka prajem ti aby to bolo coskoro.Dakujem vam

mirka 23

A držím ti palce s tým dieťatkom. My s manželom sa o bábo pokúšame už tretí mesiac a zatiaľ nič. No dúfam, že sa dočkáme.

mirka 23

Letieť môžeš v pohode. Moja sestra letela do Ameriky keď bola v 6. mesiaci. Vraj v 7. už je to riziko, ale keď si len na začiatku, tak je to v pohode, nikomu nemusíš nič hovoriť, iba keby ti bolo zle v lietadle.