Od zajtra chudnem !!

cloe007

och boze baby.....mne to ide riaadne tazko...sa stale len ucim a popritom-chipsy, tycinky, oriesky..... chapete.....proste musim stale nieco chrumat :( :( :( boze nech sa to uz skonci, aby som v lete mohla zhadzovaaat

lea

mozem sa aj ja pridat?v poslednom case som pribrala zhruba 5kg a chcela by som to zhodit,vsak leto je uz tu:D,ale doteraz som sa nemohla nijak prinutit ale uz je na case,ja som teraz zacala kazdy den bicyklovat minimalne hodinu ale chcem zacat aj s pilatesom

denisa

no neviem kolko stoji na slovensku lebo som v zahranici tu som zaplatila 12 eur na cely rok za trenera lebo mam permanentku do fitka. ale ked chces schudnut nie je nad osobneho trenera fakt.

denisa

takze 45 min rychla chodza, bicykel 10 min, neviem ako sa vola ten stroj ale je to podobne orbitreku tam som od 8 do 10 min. potom posilujem ruky takych 10 min a brusne svalstvo. teraz mam specialne cviky na stehna lebo od narodenia mam kurcasie nohy to znamena hore hrube dole tenke hihihihi v tom mi pomaha trenerka vo fitku. zo zaciatku to bolo trapenie ale teraz sa v tom vyzivam lebo viem ze to ma zmysel pomaha mi aj dobra hudba. podla mna ked robis nejaky sport alebo chodis do fitka mas viac energie. a ty by si kolko chcela schudnut miselka

denisa

tak zacala som ranajkovat co som nerobievala a fitko. vela som si toho precitala a a zacala som sa zdravsie stravovat. ja konkretne priberam od peciva takze som znizila prijem buchticiek a kolacikou.ale kazdy den som si dopriala malu cokoladku. jem vela zeleniny a ovocia v kazdej forme.