MUZI CO VY VLASTNE ZIADATE OD ZENY VO VZTAHU ?

barbinka

fraisee: jasné, že smejem, ale som aj dosť citlivá, preto sa ma také veci často dotknú, keď neikto niekoho ponižuje. praxovala som na škole ako učiteľka a tam som videla toľko šikany. normálne mi bolo z toho zle. už deti na ZŠ sú k sebe také kruté.

kamos

Pochopte to ludia. Ju si nikto nevsima, tak si potrebuje vyriesit svoje komplexy aspon tu na fore. Nevsimajte si ju a bude klud. Teda dufam.

barbinka

fraisee: máš pravdu, ja si tiež vo veľa veciach viac rozumiem s chlapmi ako so ženami. tak, tak, ja sa tiež chcem baviť s normálnymi ľudmi, lenže keď sa tu kamosko naváža (nadáva jej do debiliek, uráža ju a ponižuje)do niektorých dievčat, tak mi to proste nedá sa neozvať a nezastať sa jej.

fraisee

vies co barbie, ja neviem co je frontman za cloveka ani po tom nemienim nejak patrat, ale v tejto teme ma -bohuzial alebo nastastie - pravdu. tu suhlasim s nim, barbie, preco si to vsetko beries tak vazne? zasmejes sa niekedy?

kamos

Pochopte to ludia. Ju si nikto nevsima, tak si potrebuje vyriesit svoje komplexy aspon tu na fore. Nevsimajte si ju a bude klud. Teda dufam.

frontman

nie, nepovedala si to.
umyselne som to trochu zvelicil.

ja som viackrat poukazal na niektore vlastnosti, ktore u zien povazujem za zle.
namiesto toho, aby si sa nad tym zamyslela, tak sa urazas a nasledne urazas mna.
co je mimochodom dalsie zla zenska vlastnost.

barbinka

fraisee: ja sa tiež nezastávam žien len preto, že som žena. s veľa názormi žien nesúhlasím. proste len neviem, prečo si práve ty na mňa zaútočila, keď zrejme nevieš o čo sa jedná. kebyže vieš ako sa títo dvaja( vlastne jeden) správali k niektorým dievčatám tu, tak by si inak vravela.

fraisee

barbie, hlboko sa ospravedlnujem, asi som zle vyrozumela z kontextu. ja nie som ani proti zenam ani proti chlapom. ja sa bavim s normalnymi ludmi, a to moze byt ako zena, tak i chlap. a mimochodom, zeny vedia byt dobre harpie, ja si neraz lepsie kecnem s chlapom ako so zenou.