rozdielne velke prsia problem???

beta

ja mam tiež rozdielne prsia. v podprsenke to nevidno. tiež mám z toho občas komplexy, ale pod noz by som nikdy neišla. zmierila by som sa s tým a dúfam, že aj ked niekoho stretnem dotyčný to pochopí...

dkswdjkefn

baby ked mate jedno vacsia jak druhe a je to dost vidno preco si tro nedate upravit chirurgom ?..hm?ci radcej zit s komplexami?no jak myslite..ja mam zas iny problem a to ze nemam skoro ziadne kozy tak to idem napravit konecne lebo ja s komplexami zit neviem ..majte sa =)

kakaove mliecko

Desmodka, ja neviem :-/...taky prehlad v tych cislach podprsenkovych potom asi nemam :-/...no proste chapes... v tej podprske to fakt nevidiet...naopak, kazdy mi hovori ake dobre kozy mam...a potom si tak pomyslim, ze aha...len ked ju dam dole tak ani nie! Su "dobre" ale nie rovnake, (crying)...proste totalne komplexy, vazne...jednu mam viditelne vacsiu ako druhu...

kakaove mliecko

Ani ja nemam obe prsia rovnake...v podprsenke to nevidiet, v tej mam dobre kozy :D, foremne, nie su male, lol, ale ked si ju dam dole tak mam jedno mensie :(. Mam to tak uz od puberty...od nejakych 13-tich rokoch, ked sa mi jedna vyvijala stale pomalsie ako ta durha, a teraz mam 22, takze si myslim, ze sa na tom nic menit nebude...no nechcem si lihat pod operacny noz :(...Aj teraz ma to obcas hneva...mavam kvoli tomu komplexy :(. Ja som s tym v tej puberte bola aj u endoklinologa, a on povedal ze to tak ma dost vela zien...ja neviem, ale tiez ma to hneva...mam komplexy sa pred niekym aj vyzliect :(...podla mna to moze byt rozdiel tak jedneho cisla, neviem...v podprske absolut nevidno, no ale ked dam dole, tak jedna je oblejsia, kym druhej ten objem chyba :(.

marisssa

lava polka tela nie je uplne rovnaka ako ta prava, preto su tie rozdiely.takmer kazda zena to tak ma, niektore viditelne, ine menej.nie je to nic zle a zvyknes si..

mademoiselle

ja mam 23 a tiez nemam rovnako velke prsia, nikto nie ej sumerny,ani prav eucho nemas rovnake ako lave:-) Netrap sa tym, svet sa pre to nezruti a nie ej to ziadna chyba krasy:_)