Kolko dni trva menzes

kate1

mne trva 5-7 dní: a to nasledovne:
1.-3.den silne krvacanie,4.-5.den slabsie,6.-7.den najslabsie, a potom 3-4 dni špinenie-az do vycistenia, ze nevychadza von uz nic

slnecnica

Diky Alinka za radu. Ja som v zahranici takze sa k lekarovi tak lahko nedostanem. Ale dufam, ze je to v poriadku.

alinka

Ahoj, tiez mam 28r, brala som HAK vyse 3 roky a prave pred pol rokom som prestala. Co sa zmenilo?
Menzes mam pravidelne, akurat z 5-6 dni sa to stiahlo na 2-3 dni! Takze ako Ty! Prave som sa vratila od lekara, vsetko je o.k., a zmeny su vraj v norme! Takze sa neboj.

hamillka

ahojte :)Ked som nebrala HAK, tak mi menzes trval 7 dni, odkedy ju beriem, tak len 5 dni .. niekedy aj menej .. podla zdravotneho stavu.

katika88

Nic sa neboj moja kamoska to ma odjakziva 2 dni a je to uplne normalne a dokonca ani HAK neberie, ma to tak uz od prveho menzesu.

janula23

Ja som mávala menzes 5-7 dní a keď som prestala brať antikoncepciu,tak som mala len 2-3 dni.A doktor mi na to nepovedal nič.

sofii

mne niekedy az 7, niekedy iba 3-4. zalezi od zdrav.stavu,ak som prechlad.je to inak,aj podla toho kolko pijes a ako sa stravujes-teda aspon mne sa to tak meni.aj lekarky som sa pytala ked som mala iba 3 dni,ci je to normal,povedala,ze normalne,lebo som ten mesiac nebola doma a malo som pila a inak sa stravovala.

jasna

Mne trvá 5-6 dní, ale viem prípady, že niektorým ženám trvá 3 dni, medzitým tvoje 2 sa mi nepozdávajú. Je to príliš krátko.