strasne vlasy...

Príspevok v téme: strasne vlasy...
ewusteeek

ludia mam probeeem..strasne vlasy.. keby neexistovala zehlicka tak asi nevyjdem von z domu(zehlim si ich tak kazdy treti den)...ked si vlasy umyjem a ked sa mi ususia mam ich ako metlu...strasne ma stve ze mi vlasy nerastu..lamu sa a stiepia...ked ich mam upravene vyzeraju pekne..nenamyslam si ale ludom sa pacia moje vlasy/skoda zeiba vtedy..problem je taky ze keby som vysla z umytou len tak vysusenou hlavou vonku asi by sa a zlakli..chcem sa opytat ci mi neviete pradit nejake vitaminy alebo nieco co si mozem kupit v lekarni a za aku cenu....aby mi apson troska podrastli a zlepsila sa kbalita.lebo to predlzovanie ako som sa docitala radsej NIE...(na leto chcem odlozit zehlicku a vlasy nosit v cope nechmi to aspon minimalne pomoze)skusala som uz vselijake pripraky z drogerie z avonu ale ziadny vysledok

moniqa87

ja aj moja sesternica sme na tom podobne, strasne krepovite vlasy mame a nic nepomaha, teda aspon nam dvom doteraz nic ine okrem zehlicky nepomohlo, na ten rast vlasov by som sa spytala v lekarni, urcite nieco na podporu maju (s tym nastastie problem nemam), drzim ti palce