NEZMYSELNE HADKY S PRIATELOM

Príspevok v téme: NEZMYSELNE HADKY S PRIATELOM
slavuska

Ahojte.Baby poradte mi co mam robit.S priatelom sme spolu uz vyse 3 rokov.Ale teraz sa nejako casto hadame pre uplne blbosti.Napr povie mi ze pride vecer do mna a nakoniec nepride a ked sa na mna vykricim preco zas neprisiel zlozi mi vobec sa neozve,akoby to daval mne za vinu.potom sa ospravedlni.alebo ked sme vonku stoji dlhsie pri kamaratovi a mna si nevsima,zas sa pohadame.vzdy si vravime preco sa hadame pre take hluposti ale ono sa to vzdy vrati.Chceli by sme sa na dalsi rok vziat ak budu peniazky ale ked mu niekedy nieco ohladom toho spomeniem hned zacne aby sme sa o takom nebavili este.Ja naozaj nerozumiem.Viem a asom si ista ze ma miluje ale niekedy mu nerozumiem preco sa tak sprava.......:(

geoka

úplne chápem tvoje pocity.ja som svojho bývalého poznala dokonale.ale bola som na neho sama a on sa dal veľmi ľahko ovplyvniť od ostatných.najviac od tých horších.nechcel byť sám a zo strachu zo samoty išiel často z extrému do extrému.a na moje rady vôbec nedal.myslel si,že keď som mladá,nemám žiadne skúsenosti a o živote nič neviem.a že starší sú skúsenejší.ale k tej numerologičke:ja som bola v bratislave u pani paulíkovej.poradil mi ju jeden známy,ktorý mal tiež partnerské problémy.on je profesor na jednej vysokej škole,takže som vedela,že ma neposiela k niekomu,kto sa iba tvári ako numerológ.je naozaj veľmi dobrá.a všetko čo mi povedala bola pravda.bola som u nej dva krát.vždy som tam bola aspoň dve hodiny.bolo sa sňou o čom rozprávať.zakaždým zobrala odo mňa 500,-.

slavuska

vdaka za radu..a kde najdem tu numerologicku?to sa u nej plati kolko priblizne?vies on je strasne dobry cloviecik..on by pre rodinu urobil cokolvek a nedokazal by ju ani nicim zahanbit.....on je proste....jednotka.....

geoka

tak potom nemáš problém.skús tú numerologičku,choťte tam spolu a poradí vám ako to s vami vyzerá a čo by ste mali urobiť aby to bolo ok.alebo na sebe popracujte obidvaja.inak som názoru,že niekedy tí veľmi pobožný sú niekedy horší ako iný.aj môj bývalí tvrdil,že inú si nikdy nenájde,lebo vie ako bolí sklamanie a predsa ma nechal.

slavuska

Ale ved mi sa len trochu niekedy skriepime...ja nechapem tomu preco pisete hned o rozchode o podvadzani.my sa milujeme len tie skriepky...keby vooooooobec neboli...ach jaj...raj na zemi:)a inak on by ma nedokazal podviest...preto lebo on pochadza s takej rodiny ze priam poboznej.a potom jeho sestru nechal po4rokoch chlap a nadaval na nho ze ju len zneuctil a on by nedokazal zenu zneuctit a nechat ju tak.a tak to je...

geoka

tak toto je teda naozaj veľká zhoda.mňa tiež naše hádky trápili,nesmierne som ho ľúbila,snažila som sa aby bolo všetko ok,snažila som sa problémy riešiť,pomáhala som mu aj finančne a tiež som si myslela,že nemá žiadne obdivovateľky,že chodí iba do práce a z práce a keďže robil dvanástky,mal medzi službami 3 dni voľno a vtedy chodil ku kamarátovi na brigády stavať domy a tak.a takisto,keď som sa znienila o rozchode,lebo sme sa hádavali a cítila som,že sa točíme stále v tom istom blúdnom kruhu,plakal,že si nevie bezo mňa predstaviť život a veľmi ma miluje,dokonca ma raz na ulici prosil na kolenách aby som ho nenechávala.a dopadlo to tak ako to dopadlo.nikdy never chlapovi,ktorý plače.nájdi si niekoho,komu bude na tebe naozaj záležať,kto bude s tebou vždy,keď to bude pre teba veľmi dôležité.myslím,že práve vtedy sa asi najviac hádate,keď je stretnutie s ním pre teba istým spôsobom dôležité(nejaké sviatky,výročie,alebo len tak,keď sa na neho veľmi tešíš...)a on tam nikdy nie je načas.a u teba je to zrejme tak isto.snaha je iba z tvojej strany.alebo ti ešte poradím,ak si naozaj nevieš dať rady,čo robiť a každý ti hovorí niečo iné,skús navštíviť nejakú numerologičku.ja som jednu navštívila,lebo som sa nevedela dostať z rozchodu.

slavuska

Toto si skutocne nemyslim ze ma nemiluje.len sa stava ze nestiha.on nema v podstate ziadne obdivovatelky....chodi len do prace,robi v stavebnej firme a potom domov a bud pride do mna alebo pojdeme spolu vonku.Takze nic take zeby ma podviedol.ked mu niekedy co i len naznacim o rozchode,hned znervoznie,nevie co zo sebou,niekedy place...co taky chlap ako on vobec nerobi...v tomto neuverim nikomu ze ma nemiluje,,,,,len tie nase hadky nezmyslene ma niekedy trapia.

geoka

rozidte sa ešte skôr ako bude neskoro.presne toto isté som prežila.chodili sme spulu 4 roky.nakoniec si našiel inú a potom som zistila,že ma podvádzal viac ako rok pred našim rozchodom.ty to myslíš s ním dobre.aj som bola taká,že ma hnevalo,keď sme boli dohodnutí a on mi dal vedieť po termíne,že bude meškať alebo napríde.ja som zase taká,že skoro všetko plánujem-čas,termíny...a keď viem,že nestíham,dám dotyčnému aspoň vedieť skôr.vždy keď som sa neho veľmi tešila,dopadlo to hádkou,že mešká...nezmyselné hádky,potom udobrovačky a stále dokola v blúdnom kruhu.súhlasím s názorom utopie.nemiluje ťa.

slavuska

Ja ho tak velmi milujem....nemohla by som zit bez neho...to by sa uz nedalo.je mojou sucastou.mojou neoddelitelnou sucastou.ako mu to dokazat tyyym najkrajsim sposobom?

majka_

tak ho slusne popros, aby ti dal vediet, ked nepride na dohodnuty cas (akoze nehadaj sa s nim, ale povedz mu trebars, ze: bojim sa o teba, lebo ta mam rada, tak im prosim zavolaj, ked budes meskat).

slavuska

Ja niesom taka ,ze vybuchujem pre vsetko mozne....len nam v poslednej dobe nic nevyjde co si naplanujeme a preto sa uz obaja nato hnevame.napr sa dohodneme na 8 ale paru minut pred 8 mu napr oco povie ze ma nieco urobit.tympadom uz meska,nezavola lebo je nervozny ze musi nieco este robit a ja som nervozna preco nezavolal a kde vlastne je....takto to je....