Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrla detská, hlísta

wewa136

Ahojte dnes dom zistila že mám zrejme mrle lebo som si jednu našla a chcem sa spýtať či možem mať pohlavný styk. Ďakujem

ta3

ja si z detstva pamatam, ze mamy to riesili tak, ze zohriali sladke mlieko, mierne ho osladili, osladene a teple mlieko vyliali do nocnika, na ktory dieta posadili, asi tym potvoram to zavonalo a brali sa za sladkym vonavym mliekom von z konecnika do nocnika

janab

Mrla sa môže dostať z konečníka von , avšak môže byť pocit, že svrbia aj pohlavné orgány, ale na vzduchu asi kape. Preto svrbí večer a v noci konečník, lebo ste v kľude a samička do otvoru konečníka nakladá vajíčka, preto je to svrbenie..ona sa tam pohybuje. Mrle sa dobre v čreve cítia ked prijímate sladké a naopak, ked prijímate kyslé, tak ich to ničí. Dobre je jesť niečo korenené a kyslé. Diétka bez liekov zaberá, mali by sa vyhubiť. sú na to aj lieky, takže nič lepšie nepoznám, len ísť si po recept a brať lieky. Nie je to hamba, dnes má mrle aj dieťa aj dospelý, aj starý. No a mám pár slov aj pre pubescentov..každý den vidím, že jedia holými rukami, ktorými sa chytajú v dopr. prostriedkoch (viete koľko je tam bacilov...) a prsty v ústach..obhrýzanie nehtov...fuj...takže toto úplne prestať robiť, lebo za nechtami je najviac mikrobov...treba sa aj chrániť...ak si večer škrabete konečník, tak bezpečne máte za nechtami plno vajíčok a potom zase sa dostávajú rukami do tráviaceho traktu...stále dookola..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrla detská, hlísta - Fórum - ZDRAVIE.sk