Co k nemu citim..?Zabija ma to...

Príspevok v téme: Co k nemu citim..?Zabija ma to...
milagros

Mam priatela uz asi 5 rokov.Po 2 rokoch nasho vztahu som stretla niekoho ineho..stretavali sme sa asi rok,bolo to nadherne,on sa do mna velmi zalubil,ja dodnes nedokazem s istotou povedat,ci to bola laska,viem len jedine,ze taka vasen,aka bola medzi nami,to sa neda opisat..stacil jediny bozk a bola som inde-v inom svete..koniec bol vsak bolestny-ukoncila som to ja,uz su to 2 roky,som s priatelom,naucila som sa zit s vycitkami,snad ho aj lubim,planujeme spolu dom..preco vsak neviem nanho zabudnut..ja viem,ze to je zle,ale napriklad vcera sa mi snivalo,ze sme sa milovali,bala som sa zobudit,potom ma vsak zaskocilo,ze som mala vycitky (vo sne)kvoli priatelovi..je toto normalne?Po 2 rokoch nanho nedokazem zabudnut a to som ho ani raz nevidela odvtedy..vraj ma priatelku.Raz za uhorsky rok si napiseme,ale iba ako kamarati..co sa so mnou deje??Moze to byt tym,ze mi vo vztahu chyba vasen??Ako rozoznat vasen od lasky??Co ak nanho myslim preto,lebo ho lubim??Len ma prosim neodsudte,hlavne mi poradte..dakujem moc..

milagros

Ano,vlastne to je to,ze sme sa aj milovali a bolo to uzasne..znova zazit tu vasen,stacilo,ze ma pobozkal..to napriklad je mi trocha luto,ze pri priatelovi to necitim..cim to je??Naozaj ho lubim,ale kde je ta vasen??Mam menit chalana kazde 2-3 roky len preto ze vasen sa vytratila?Ja uz nicomu nerozumiem :(

vecernica

ja zazivam nieco podobne...ale potom si uvedomim ze preco sme sa rozisli a ze si ho idealizujem.aj tak cas uz nevratis takze sa zbytocne zatazujes. Vycitky nemaj voci priatelovy, kazdy ma take nejake obodbie..ked sa vracia do minulosti.

sovickaaa

a mala si s nim aj realny sex? neboj preco ta odsudzovat.. je to des, predstav si, ze by ti to urobil on,ale stava sa, zial. vies ak si s tou znamostou nemala sex,len bozky, mozno to bola taka vasen a nakolko to ostalo pri tom a ty si to zo zodpovednosti ukoncila, ostala v tebe taka neukojena zvedavost po niecom... mozno svojho frajera lubis, a to bolo len kvoli nejakej krize a tak. mne sa to tiez stalo,sice som sa s nikym nebozkavala,ani som s nim nechodievala von,ale platonicky som snivala o inych muzoch, ktori mi skrizili cestu akymkolvek sposobom - v skole, pri cestovani a tak.. proste ma fascinovali niecim. predstavovala som si s nimi sex, vztah, aky by bol asi ten ony partner, pretoze ja som viac ako 5 rokov s frajerom a ono ot je uz take zvlastne po tom,hoci si za normalnych chvil hovorim, ze by som ho nevymenila, i ked mi obcas riadne lezie na nervy, ale ktovie, aka by bola ta platonicka laska v skutocnosti, mozno by mi liezol na nervy s viacerymi vecami... povedala by osm ze na kazdom inom chlapovi ma fascinovalo nieco, co mi na tom mojom chybalo - napr. sa obliekal do kravat a moj nosi sportovy styl, alebo boli starsi a muznejsi a tak... neboj mala osm aj ja chvilu vycitky. je to mozno fakt tou vasnou, keby si bola 100%naplnena vasim terajsim vztahom, nezacinas si s inym nic. ja som asi prve 3-4 roky ostatnych chlapov brala len ako "ludi", nie ako sexualny symbol, lebo to bol pre mna len ten moj... zial po case sa vsetko meni, divoka vasen opadla, zistila som, ze sa mu pacia na pohlad aj ine zeny, otvorene sa o tom ropravame, mne sa tiez pacia muznejsi a tiez o tom vie..ale sme spolu, mozeme sa na seba spolahnut a v zivote zas nepotrebujem len nejakeho vasniveho divocaka, na ktoreho sa zial nikdy nespolahnem a v noci domov nepride... kasli na to, to je kvoli tomu, ze sa to nejak extra nerozvinulo, mozno ta laka nepoznane... mozno spoznas noveho a platonicky si to budes predstavovat ako ja a to bude tak dookola.. ved ktovie co si po nociach rpedstavuju nasi drahi, kym spia po nasich bokoch...