co to znamena?

Príspevok v téme: co to znamena?
zamilovany

S dievcatom chodil rok a pol.Za ten cas som zistil,ze ona je ta prava a zamiloval som sa do nej.Milovat pre mna znamena,ze to mozem povedat len jednej osobe,ze to dievca je pre mna jedine a viem ze lepsie uz nestretnem.Moja priatelka vie ,ze to slovo pre mna znamena toto.Ona ma velmi lubi a ked som jej povedal,ze ju milujem,ze buducnost bez nej si uz neviem predstavit tak ma velmi silno objala a mala slzy v ociach.Potom zvysok casu co sme boli spolu vyzerala byt stastna.Co to znamenalo ze mala slzy v ociach a naozaj vela nechybala aby sa rozplakala?

jablonkaa

zamilovany, vsak je to nad slnko jasnejsie. pripada mi, ze sa na to pytas, pretoze ti to nepovedala slovami, a ty to potrebujes pocut este x-krat.... si ozaj velmi zamilovany. treba si vsak uvedomit, ze raz toto zamilovanie vyprcha a tak, ked na nu myslis, vyratuvaj si aj racionalne argumenty, preco ju mas rad, lebo je mudra, inteligentna, starostliva, bude dobrou matkou vasich deti, atd. nechcem ta vobec schladit, prave naopak, je dobre, ak rozum schvali vyber tvojho srdca.

kukina

bola skutocne stastna...laska je totiz vzacna a ak niekomu skutocne zalezi n laske,vie si ju aj vazit,tak vie ocenit jej hodnotu..myslim,ze slzicka stastia nie je bezna vec,preto budte stastni,ze sa skutocne milujete..drzim palce!