pleaseeeeeeee poradte mi ako nasadit spravne kondom...

12345

moj priatel si ho sice nasadzuje sam, ale tiez mu zlieza, aj ked velkost ma vacsi normal, a kondomy nekupujeme tie najvacsie. a je to dost otvavne, ked po par vnikbutiach, alebo zmene polohy ho musi ponaprávať. mate niekto tiež taký problem?

lenulik:)

ja som to robila len raz...stale si ho daval inac sam...to je co za somarina ze baby to maju davat?ja som s astym nemohla nikdy stotoznit ved on predsa vie ako to ma dobre a ako mu to tam sedi ci sa to nevytiahne alebo ci ho netlaci alebo nieje velky...ak bude kondom velky a jemu to akoze nebude vadit tak ten kondom po prve moze pretiect alebo zostane v tebe e a to je uz potom ina "sranda"...mozem sa opytat kolko a tvoj priatel rokou?nech si to vyskusa na uhorke a nech netvrdi ze nato ma zensku...to moze hovorit ked mu budes varit a nie toto robit :D

zmatenaaa

nooo znie to lahko, ale proste to nikdy nejde zrolovat... skusala som uz rozne druhy kondomov, ale nejde to. nooo jedine ked to nasadim tak ze to rozrolujem na prstoch, ale potom tam je vzduch a kondom potom zvycajne "zlezie"...

dada

viesco ono by tioto malo ist aj ked ma giganticky rozmer........ono spicku stlacis aby vysiel vzduch a odrolujes nic tazke .......predtym si dajte 69 a mas