Liecive rastliny - bylinky

agina

Ja si varim bylinkove caje hlavne vtedy, ked som prechladnuta, alebo mam chripku.Ale nekupujem v obchode. Zbieram si ich sama. Podbel, repik, materina duska, plucnik, dobra mysel, trezalka,lipa, jahodove listky, atd....

radca

Existuje mnoho bylin daleko ucinnejsich ako umele lieky a bez vedlajsich ucinkov. Plati to napriklad aj pre antibiotika. Lekarska veda este ani dneska neni na takej urovni, aby dokazala vyrobit liek, ktory by naozaj len liecil. Je to preto, ze umele lieky byvaju vacsinou jednozlozkove s pomocnymi latkami. Ziadna choroba, alebo skoro ziadna sa neda jednou zlozkou vyliecit. To by si mali lekari uvedomit.

[zruseny12]

prave tie najhnusnejsie veci,najviac pomahaju...ja som uz tu pisala na inej teme...cas z puskvorca je hnusny,ale pomaha na zaludok-a okamzite...len som ho 1den pila a uz bol zaludok ok...

hmmmmmm

aj mne velmi pomohli ak mam povedat.raz do mna mama liala cibulovy caj sice nic prijemne ale ucinne.my pestujeme liecivky v zahrade takze aky-taky prehlad mam len som zvedava aky ohlas maju na to ini ludia

[zruseny12]

ja pouzivam doplnky,ktore obsahuju aj rastlinne vytazky,pijem caj s praslicky,zeleny caj,caj zo zihlavi,caj z listou pupavy,caj z ginkom-zensky....zatial som chemiu nepouzivala,ale ak bude nutne antibiotika tak raz za cas zoberiem....ale z doplnkami a tymi cajmi som spokojna...