preco prisli kramy skor

axelonka

no ja ťa chápem, aj ja som v jednej téme písala ako sa mi to celé "vydarilo" minulý rok. tiež - dovolenka bola presne naplánovaná, aby ma všetky tieto záležitosti obišli a menštruácia si v tom mesiaci zmyslela, že bude meškať vyše týždňa, čo sa inokedy nikdy nestalo. potom už som ja sama začala stresovať, tak vôbec nechcela doraziť a rady typu horúce kúpele a červené vínko absolútne nezaberali. a tak sa stalo, že mi dorazila v deň odchodu! ja s mojimi naskutočnými bolesťami, odpodávaním, kŕčami a neviem čím všetkým. to teda bolo, tiež som si myslela, že ma asi porazí, ale čo môžeš robiť, keď všetko je vybavené? no nič, musíme sa prispôsobovať. takže buď rada, že ti to zatiaľ vychádza, tak ako vychádza a nezastihne ťa to počas celého týždňa alebo nedajbože v deň cesty:)

miselka

pozitivne?? juujha co je to..mala som isch dostat az na buducu stredu, a to by bolo super, ale hla skrt cez rozpocet fnuk

axelonka

miselka, skús myslieť pozitívne:) ale nemali by ti prísť počas dovolenky, veď ak dobre počítam, tak by ti mali prísť dokonca až 21. a tvoja dovolenka končí už 16 alebo 17. ono občas sa stane, že zmenou prostredia, podnebia a týchto vecí sa to troška naruší, ale zväčša to potom príde neskôr, ale taktiež sa môže stať, že skôr. no ty máš našťastie aj tak pár dní k rezerve. ja som na tom teraz tiež tak, že neviem si to nejako dobre zariadiť, tak dúfam, že aj mňa to počas dovolenky obíde a všetky baby si ju užijeme bez týchto našich problémov:)

miselka

hehe...no dostala som ich dnes, co je 24.7. na dovolenku ideme 9.8, sme tam do 16-17. asi a cyklus mam 28-dnovy a mam dostat 20.8. kedze sa ide do chorvatska k moru tak mi opat mozu prist skor co aj predpokladam

neboj

miselka, ja mám tiež teraz menzes a na dovolenku idem tiež 9.8. a mala by som ich dostať až okolo 17.8. Takže v poho. ale ty môžeš mať iný cyklus...

machulka006

nemyslím si že sa treba obávať... ak je menštruácia normálna, taká ako vždy...
ak sa to bude opakovať, treba k lekárovi

Najčítanejšie články