tehotna ???

lili22222

18 .. ae tak ja nvm, bojim sa testu :D. ae proste, to ked som z tohto tehotna tak nerozumjem.. potom uz nevjem cim sa chranit.. HAK necem, asi prestanem sexovat

rebekka

lily,tiez si myslim,ze nemas byt z coho tehotna..ale urob si ttest a mas pokoj,uz ti to fakt nejako dlho meska..ale podla mna je to zo stresu..a akolko mas rokov,ak sa mozem opytat?

lili22222

ja sama ani neviem, stale sa snazim uvazovat trochu realne, a proste nemam byt pri takomto pohlavnom styku z coho tehotna.. to zu by bol fakt zazrak :( som len znepokojena ked to tak meska.. este som dnes mala horucku

lenulik:)

co ja nato ako profesional ?:D joj no urcite thotna nie je...:)neboj sa..no ja som prvykrat ku gynekologicke isla po prvom sexe a bala som sa nenormalne ze co to tam bude a tak..ale bolo to uplne v pohodicke a chodila som tam potom uz rada lebo moja doktorka bola fakt zlata sme si aj vzdy super pokecali a mohla som sa jej opytat na hocico..dost ma upozornoivala na tie prechladenia vajecnikov lebo ovzdy ked som k nej prisla stym prechladenim tak mi len povedala ze som statocne prechladena..to ze sa boji je najhorsie...skus ju nejako presvedcit povedz jej ze pojdes snou a ze ju pockas aby nesla sama..aby vedela ze aj tebe na nej zalezi a chces aby bola zdrava:)

mobil

Ale tak teraz nemoze byt tehotna si myslim aspon teda dufam co ty nato ako profesional :O) kedze uz to cakas.............ona sa boji po doktoroch chodit ona si to dobre uvedomuje..........

lenulik:)

:D no sranda...skor sa mi zdalo ze ste mladsi lebo starsie holky si skor uvedomuju ze musia ist k lekarke ked ich to tam boli...no tak vidis aspon vies ze chces raz babo tak sa onu pekne postaraj.ja som sa vydala a az tak som otehotnela..daj pozor aby si sa nezenil kvoli babu :)tak ju tam dokop nech sa da dokopy lebo to moze byt horsie...ja som tiez maa zapaly vajecnikov dost casto a bolo to stale len horsie..a som nemohla zo zaciatku otehotniet ked sme s manzelom chceli ale potom som sa troksu preliecila a hned sa podarilo :)

mobil

Ja by som povedal ze ty niesi od nas velmi mladsia ja mam 22 holka o rok menej :O)..........musim ju dokopat k doktorke lebo raz urcite chcem babo ale teraz este mame cas........