stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

kkristy11

No mne sa stala zaujimava vec. jedneho karsneho rana som sa zobudila.a prestala som brat komplet vsetko co som brala..Od liekov z gastra cez enzymi natravenie az po probiotika.Nechapem toale odkedy neberiem NIC,uz ma hnacky neotravuju. Vsetko sa upravilo. Dokonca jem mliecne vyrobky,maso,ovocie,vsetko..neviem si to vysvetlit.A uz je to skoro mesiac:)))

joni_

skusali ti aj alergiu na potraviny alebo neznasanlivost mlieka?
no psycholog kazdopadne neublizi, keby ti spravil testy aspom budes vediet na com si, bud to potvrdi alebo vyvrati ze je to o psychike

lejn

tak to si nemyslim monie bola som na vsetkych vysetreniach co ma poslaly a nic mi nezystili preto si myslim ze to bude uz nieco asi v psychike... skusali mi zistit ci nemam uz aj celiakiu ale bolo to negativne este ze tak.. poradte

moonie

ahoj, nemas helicobactera? Ja som ho mala a mala som aj hnacky, ziadne ine bolesti, len hnacky z nicoho nic. Myslela som si ze mam nejaky nador, neskor ze mi sibe :o). a zistili helicobaktera nastastie. nastastie pisem preto lebo je to liecitelne.

[zruseny12]

no nepomoze B-komplex atd.co by nie ja som mala take problemi,ale B-komplex mi pomohol pri stresse,ale jasne kto si nevie pomoct sam,tak sa musi obratit na odbornika,jasne...ja len pisem,ze nech si kupi aj toto a nech ide aj k odbornikovi....vies ten B-komplex ju predsa ukludni atd.potom aj myslienky budu ine...vlestne ani nie tak myslienky ale telo sa ukludni...a este jedna vec...mala by sa vyhybat potravinam,co sposobuju stress v tele...napr.salama,syry,cervene vino...este sa pozriem a napisem....

brunovič to leein

Ja som bol u psychiatra, ale aj u mnohých psychológov, ale tí sú na mňa slabí. Ide o to, či vieš že tvoj problém je psychického povodu. Potom stačí ísť ku psychiatrovi, povieš mu aké máš symptómy a možno ti pomože. Ja som mal tiež podobné problémy s trávením, ale v prvom rade som mal problém s depresiami.Neviem či aj ty máš depresie, alebo možno niečo iné.Ja napr.pri stresovej situácii nemožem jesť, tiež mám hnačky, dokonca brutálne črevné kŕče, ešte aj teraz a neviem čo s tým. Ono Bkomplex, Psylium sú dobré veci, ale určite nestačia, ak je tvoj problém psychického povodu v takomto štádiu. Ono ak veci psychologickej povahy sa prejavujú fyzicky, tak už je podľa mňa dosť neskoro.Ale nie neskoro na liečbu, ale myslím to tak že telo keď už nemá inú možnosť, tak nám takto dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. Napíš bližšie aký máš problém!
B.

[zruseny12]

ano brunovic,mas pravdu,ale samotny psycholog a psychiater nepomoze,a namiesto antidepr.moze brat B-komplex forte,alebo skusat ako pise RNG,lebo tam sa musi aj niecim ukludnit a AD-maju vela neziaducich ucinkov..........ja som mala tiez taky problem...brala som B-komplex forte,ale aj strava sa musi upravit...atd.samotny psychol.nepomoze....

leejn

brunovic ako dlho si ich bral? alebo ich este beries napis mi nieco o nich a ako to prebiehalo u psychiatra alebo psychologa neviem pri kom si bol..

mjanik

akupunktúrou sa hnačka dá odstrániť-všeobecne ide o slabú slezinu.Sám si môžeš pomôcť takto:vezmi za hrsť soli,dobre nahrej na panvici,nasyp do handričky a nahrievaj koľko udržíš pupok a asi 3 cm pod pupkom-hnačka zmizne!